Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetem meg hivatalo...

Hogyan kereshetem meg hivatalosan?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogyan kereshetek meg valakit hivatalosan, aki vér szerinti rokonom? Nagyon régen találkoztam vele, 19 éve utoljára.Akkoriban anyámmal sokat költöztünk albérletről albérletre és akit keresek, ő is többször költözött. Az illető a nagybátyám. Ő nem biztos, hogy megtalálna, mert anyám új férje 11 éve a nevére vett és azt nem hiszem, hogy tudja a vérszerinti nagybátyám. Anyám nem akarja elárulni, hogy miért szakadt meg vele a kapcsolatuk. Kicsi gyerekként 0-4 éves koromig sokat vigyázott rám és nagyon szeretett. Én is szerettem vele lenni. Apám meghalt aztán anyám újra férjhez ment és azóta tulajdon képen nem tudok róla semmit. Szeretnék vele találkozni. Közösségi oldalon a rendes neve alapján nem találom, vagy álnéven van vagy nincs is fenn, nem tudom.

Milyen hivatalba kell mennem? Hol adhatnak nekem hivatalos információt? Próbáltam telefonálni és írni a "keresem a családom" műsorba, de még csak válaszra sem méltatták a levelem sem. Merre induljak, hogy megtaláljam?



2020. ápr. 29. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokszor volt már kérdés, de itt a válasz:

[link]

2020. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nevére biztosan nem vett, olyan nem letezik. Örökbefogadás az.


Nagyszüleid nincsenek?

2020. ápr. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem élnek már a nagyszüleim. A 4 közül csak az anyám anyját ismertem, de ő is meghalt már 8 éve. A többiek meg még születésem előtt.
2020. ápr. 30. 22:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm első hozzászóló!
2020. ápr. 30. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!