Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám be akar vinni a pszcihiá...

Anyám be akar vinni a pszcihiátriára, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap nem raktam el a gépemet és most már be akar vinni a pszcihiátriára, pedig nem csináltam semmit, mit tegyek?

2020. máj. 12. 07:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%
Semmit. Nézd végig ahogy körberöhögik anyádat az orvosnál.
2020. máj. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
39%
Legközelebb csináld meg, amit kér. A rendetlenség nem pszichiátriai probléma, úgyhogy felesleges félned.
2020. máj. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%

Biztos, hogy ok nélkül vinne be?


Nem sértésből, de sokan nem látják be hogy problémájuk van.


Szerintem menj vele, legfeljebb belátja hogy tévedett - vagy diagnosztizálnak nálad valamit, és segítenek.

2020. máj. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
73%

A pszichiátria azért durva


Elég nagy hisztit kellett levágnod, hogy anyád így döntsön

2020. máj. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi miatt nem kezelnek pszichiátrián. Mondjuk ha tényleg rá vagy függve a gépre akkor gondok vannak.
2020. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%
Ez kb olyan szintű fenyegetés, minthogy elvisz a krampusz. Pláne járvány alatt, még a portáson se jut túl. Na jó, ha nagyon erőszakoskodik ő lehet, hogy tovább jut;)
2020. máj. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
73%
Én mikor bekerültem pszichiátriára akkor voltam olyan állapotban, hogy bármit megfogtam az ketté tört a kezemben, olyan idegállapotban voltam állandóan. És még ez is csak enyhe - közepes súlyosságú probléma volt. Akkor gondolhatod, hogy egy hisztiért csak kiröhögnek majd ott titeket.
2020. máj. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Lena7 ***** válasza:
65%

Nyugi ,szerintem nem fog elvinni ,ez csak üres fenyegetőzés volt.


Nyugodj meg ,nem lesz semmi baj :)

2020. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Mint mondtam anyám egy elviselhetetlen alak bármit megtenne azért, hogy bekerüljek a pszcihiátriára. A cirkusz ott kezdődött,hogy anyám ordibált, hogy nem az asztalon van a gépem. Apám erre odament és beadta a kulcsot a sok ordibálásától. Aztán azt mondták,hogy vállni akarnak és most anyám be akar vinni a pszcihiátriára.
2020. máj. 12. 09:16
 10/35 anonim ***** válasza:
17%
Nem pszichológus lesz? Azért gondolom ha tényleg lesz vmi nem azért az egy eset miatt.
2020. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!