Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen virágot illik vinni a...

Milyen virágot illik vinni a feleségünkhöz gyerekszülés után a kórházba? Láttam már ilyet filmekben, de nem igazán figyeltem.

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Amilyet szeret
2017. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nálunk pl nem vihető be virág a kórterembe...
2017. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezz rá előbb, mert sok helyen nem vihetsz be virágot.
2017. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Amilyet szeret bmeg... Ha a filmben pl tulipánt (mondtam valamit) visznek, de a feleséged allergiás rohamot kap tőle akkor is azt viszel, mert a film? Ne viccelj már.

Egyébként meg szerintem ne vigyél egyáltalán, nem is biztos, hogy beengedik.

2017. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
99%
Ne bonyolítsd az életed. Amikor jöttök haza, egyik kezedben a hordozó, válladon a kórházi csomag, melletted a fáradt, gátsebes feleséged akinek ott és,akkor tuti nem hiányzik a virág cipelés. Otthon, mielőtt hazaértek, takaríts ki, legyen meleg kaja vagy akár éttermi, és ott már tuti jobban esik neki a virág is. Amúgy a kórházban csak nyűg.
2017. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Engedik egyáltalán, hogy vigyél virágot?


Különben meg kaját vigyél virág helyett, ételt! :D A legtöbb kórházban vagy pocsékul főznek vagy az adagot mérik szűkre. Persze az más, ha magánkórházba megy.

2017. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne vigyél neki virágot. A mi kórtermünkben volt egy vándor dobozos orchidea. Az előttem 3-4 körrel előbb ott fekvő kismama kapta, de hazamenetelkor annyira sok cucca volt, hogy ráhagyta a szobatársára, akir szintén továbbadta. Én is átadtam az utánam következőnek. Örültem, hogy ki tudok menni a szobaból, nemhogy egy csokorra vigyázgassak.

A feleséged is a jelenlétednek fog örülni inkább.

2017. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem itthon várt a virág. A kórházba be sem engedték volna a kórterembe, max a folyosóra.
2017. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8: Milyen virág várt otthon?
2017. júl. 19. 21:21
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ember, neked kéne tudni, hogy a feleséged milyen virágot szeret, de ha ennyire tanácstalan vagy, a családtagjaitól vagy a barátaitól kérdezd, ne egy rakás idegentől!
2017. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!