Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik gyerekkent kaptak pénzt...

Akik gyerekkent kaptak pénzt a nagyszülöktöl, ti megtarthattátok a pénzt?

Figyelt kérdés

Azt vettetek belole amit akartatok?

Vagy a szuleitek elvettek es felretettek nektek?

Az en szuleim annak idejen evettek tolunk, es soha sem kaptuk vissza.

Az ilyen olyan husvetra, ballagasra stb-re kapott 5-10-20 ezresekre gondolok


2020. máj. 21. 17:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Volt perselyem, abba gyujtottem.

Ritkan kaptunk penzt " csak úgy". Altalaban akkor ha elotte megkerdeztek mire gyűjtok es abba adtak bele.

2020. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elvették és nem is kaptam vissza. Nem akarom minősíteni őket de rosszul esett. Főleg hogy abból vettem volna ruhákat cuccokat tanevkezdeskor, vagy pl ha tél jött kabát ilyesmi. Mindig összespóroltam sosem költöttem el, valszeg jobban jártam volna ha rögtön elköltöm, de sokszor annyi időm se volt, már nagyszülőktől hazafele elkérte apam a szülinapi pénzem, hogy ugye nem akartam venni valamit belőle..Nem ez a normális, es nem szeretném a gyerekeimmel ugyanezt csinálni.
2020. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!