Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 év után eljegyezte a barátja...

2 év után eljegyezte a barátja a lányomat. A lányomnak telefonon gratuláltam, szerintetek a srác felé illene valamilyen gesztust tennem?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

sztem nem.


viszont hívd meg őket ebédelni például, és ott alkalmad lesz elmondani, hogy örülsz, hogy a vejed/fiad lesz. meg örülsz az örömüknek.

2020. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Elvileg a srácnak "hivatalosan" el kell kérnie tőled a lányod ;)

De ez egy régebbi szokás, nem mindenki csinálja.

Én szerintem a srácot is felhívhatod, hogy gratulálsz, és üdv a családban! :)

2020. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem illik de kedves gesztus lenne, hogy érezze hogy ő is a család része.
2020. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem, max amikor talalkoztok lelkesebben udvozlod es gratulalsz
2020. máj. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tgt ***** válasza:
85%

Szoktak eljegyzési vacsorát tartani, amit a menyasszony és a vőlegény szervez, szóval a lányodnál és a leendő vejednél pattog a labda. De ha ők nem akarják, akkor nem kell erőltetni. Ha rendszeresen szoktál beszélni a lányod barátjával, akkor szerintem belefér, hogy gratulálsz neki telefonon. De ha távolságtartóbb a kapcsolatotok, akkor lehet, hogy békén kell hagyni.

De ezt miért nem kérdezed meg a lányodtól?

2020. máj. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!