Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kerek évforduló miatt...

A kerek évforduló miatt kattant be? Ilyen a kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés
Bátyám 30. szülinapját ünnepeltük ma délután (én 24/L), amikor egy ponton magából kikelve a rokonok előtt dühöngve a "nők újraelosztását" követelte a társadalomban. Barátnője tényleg nem volt még, de nem is említette hogy szeretne, csendes és visszahúzódó volt eddig, mindenkivel udvarias. A mi családunkban még sosem volt a maihoz hasonló botrány, főleg nem töréses-zúzásos kirohanás.

2020. jún. 7. 21:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
20%
Lehet csak impotens, mint én is.
2020. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
20%
Vagy mint én.
2020. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
92%
Most tényleg egy 30 éves, elvileg felnőtt férfiról beszélünk, vagy egy hisztis 3 éves gyerekről?
2020. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
36%
Az újraelosztással az a baj,hogy senkinek se elég 1:D
2020. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hirtelen ráeszmélt, tudatosult benne,hogy 30 éves és szűz.
2020. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
98%

Hatalmas frusztráció van benne, ami egyszerűen már nem fért el sehova, csak feltörni tudott belőle. Baromi veszélyes, már bocsi, nem tudom, pontosan mekkora kárt okozott, de szerintem itt sokkal nagyobb aggodalomra ad okot az, hogy ekkora frusztráció van egy emberben és mindenki szeme láttára lenyom egy ilyen jelenetet. Mindenképpen meg kellene próbálni erről beszélni vele. A legjobb a szakemberi, pszichológusi segítség lenne szerintem, mert oké, előfordul az, hogy valaki x ideig nem talál magának párt, és biztosan szomorú meg frusztrált miatta az ember, de hogy a nők újraosztását követelje, szóval wtf.


Szóval ja, hatalmas incel kérdőjel, valószínűleg őket találta sorstársak formájában a neten, csak hát nagyon nem kéne ezt a gondolatmenetet a magáévá tennie, mert az incelek soha a büdös életben nem fognak párt találni, csak a világot hibáztatják maguk helyett.

2020. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
És azóta hogy viselkedik, nem szégyelli magát?
2020. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszi az érdeklődést. Nem alakulnak jól a dolgok, mert bátyám elvesztette a gátlásait annak értelmében, hogy minden közelébe kerülő lánynak mondja a szánalmas panaszait és az incel dumáit. Szívesen segítenék rajta de nem enged engem sem közel magához. Csak félek nehogy ittasan megerőszakoljon valakit elkeseredettségében...
2020. jún. 11. 15:57
 29/29 anonim ***** válasza:
Nyomtass ki neki pár cikket az incelekről, húzd alá benne, ami rá jellemző. Hátha észbekap. Rájön, hogy nem csak vele van probléma, és kérhet valami segíséget, amitől elviselhetőbb lesz az élet.
2020. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!