Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy köszönjem meg apukámnak...

Hogy köszönjem meg apukámnak a sok segítséget?

Figyelt kérdés
Apukám vízvezeték szerelő, és a lakást, amibe bekoltozunk hamarosan a párommal, nagyrészt ő újítja fel. A vizes blokkokat ő szereli, a bontási munkálatokat és villanyszerelest is vállalja, és még sok mást. A munkáért természetesen nem kér pénzt, és ötleteket gyűjtenék, hogyan halalhatnam meg neki a rengeteg munkát. Hobbija nincsen, minden ünnep közeledtével nehéz neki ajándékot találni. :) nem érzelmes típus, így sajnos az ilyen jellegű gesztusok nem jöhetnek szóba. Köszönöm, ha van ötletetek!

2020. jún. 22. 22:44
 1/5 anonim válasza:
84%

Ha fogyaszt alkoholt akkor valami spéci italt vennék neki. Vagy ha hiányzik neki vagy régi műszereket használ vízvezetékszereléshez akkor vennék neki egy újat/modernebbet (bár ez jóval költségesebb mintha piát vennék).

Szerintem a gesztus alapján bőven átjön a hála :) és az hogy segített nektek az már bőven feltételezteti azt a tényt, hogy neki a legnagyobb ajándék, hogy te boldog legyél.

2020. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Közös vacsora veled és a pároddal, amit álltok? Főzhettek vagy mehettek is valami jó helyre.
2020. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Elvinném kajálni valami jó helyre!
2020. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Befizetni őt és anyukádat egy wellness hétvégére? (Vagy ha utalványt vesztek, akkor ő választhatja ki hogy mikor és hova.)

Egy páralkalmas étterem utalvány? (Ahova ha akarja együtt mehettek, ha meg nem, akkor kettesben anyukáddal.)

Utazás?


Nem tudom, én mindenképp vmi programban gondolkodnék, ami legalább annyira emlékezetes lesz neki, mint amennyit nektek jelent az ő segítsége:) nem feltétlen nagy összegben, de nem is ezen spórolnék

2020. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Én befizetném valamilyen nyaralásra.. mondjuk egy hétvégére a párjával vagy akár együtt is.
2020. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!