Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ismerosom keresi rokonjat,...

Szoni93sz kérdése:

Egy ismerosom keresi rokonjat, akirol csak egy kepunk van meg egy regi lakcim. Az illeto lakcimen mar nem leteznek lakasok. Ismertek e egy oldalt (facebook vagy hasonlo) ahol segitseget kaphatnek? Esetleg ha posztolnam akepeket lehet valaki raismerne

Figyelt kérdés
Probaltam egy oldalon, Budapesti kepekkel de azonnal nekem szokott egy holgy h ez az oldal nem errol szol.
2019. aug. 24. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Ha valakit tényleg keresel, akkor a Vöröskereszt vagy a Máltai Szeretetszolgálat oldalait keresd. Ők tudnak segíteni. A Vöröskereszt biztosan.


Ha a FB nem arról szól, hogy bármit feltehetsz, bárhol szabadon megszólalhatsz - a szerzői jogi és egyéb törvények betartásával -, akkor minek van egyáltalán?

2019. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Facebookon az Eltünt emberekért-megoszthatod! Csoporban próbáld meg. Hátha..
2019. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A népességnyílvántartó is tud segíteni, ha tudod a nevét és azt a régi lakcímet.
2019. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legcélravezetőbbnek én is azt ajánlom, amit a 3. válaszoló.
2019. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!