Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan szervezet?

Létezik olyan szervezet?

Figyelt kérdés
Ami azzal foglalkozik, hogy anyagilag bajba jutott családokon segít. Persze nem anyagilag, csak megmutatja a helyes irányt. Persze nonprofit.(Elképesztő, hogy mit olvastam itt az előbb. Emberek éheznek ebben az országban.)
2010. aug. 1. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
a családsegítőknek elvileg ez is a feladatuk
2010. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tartok tőle, hogy semmit sem érnek.

A mellékelt ábra ezt mutatja.

2010. aug. 1. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen ez a család segitők dolga
2010. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a családsegítőknek ez lenne a dolga. De csak egy háztartási füzetet adnak,hogy vezesse a háziasszony. Más segítséget nem! Egy ismerős példája alapján.
2010. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak egy füzetet? Második voltam
2010. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én pedig az első. kapcsolatban vagyunk velük, ott, ahol én dolgozom, az az elvileg, az tényleg csak elvileg. látom, hogy semmit sem csinálnak, az emberek nem ismerik a jogaikat, nekem meg dupla munkám van.
2010. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes lehet akkor neked is
2010. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Alapítvány sincs ilyen? Mert azt én is tapasztaltam, hogy a jogaikat tényleg nem ismerik. A munkámból adódóan ismerem kicsit az Mt.-t és tényleg hasznos tudás. És ez csak egy része az életbenmaradás feltételének.
2010. aug. 1. 18:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Alapitványról még nem hallodtam
2010. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!