Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni? Milyen...

Mit lehetne tenni? Milyen megoldások és lépések lehetnek?

Figyelt kérdés
Nos hárman élünk egy háztartásban (én, húgom, anyám). Én és anyám elvesztettük az állásunkat a járvány miatt. Anyám már dolgozik én még munkát keresek. Húgom egész egyszerűen nem tanul, nem dolgozik, nem látom rajta a szándékot hogy akarna egyáltalán. Néha-néha benyögi hogy el kéne menni. Kényszerbeteg, csak mondok valamit pl. egy átlagos ember megfürdik 5 perc alatt, ő neki ez 15 perc. Állandóan pocsékol, 2 percenként mos kezet. Pocsékol mint az állat. Pedig nem igazán tehetnénk meg. Az én fizetésem megy el a rezsire és az albérletre, muterom fizetése a kajára. Hiába veszekszek vele hogy spórolni kéne egész egyszerűen nincs önkritikája. Nem képes a hibáit beismerni. Még engem tart a szemétnek. Nem tudom mit kellene csinálni de végtelenül bele vagyok fáradva. Elköltözni nem tudok, egyedül nem tudnék anyagilag megélni. Anyám sem foglalkozik a témával. Olyan minthogyha ez olyan természetes lenne.

2020. júl. 5. 13:27
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
41%
Segíts neki állást keresni. Próbáld meg meggyőzni arról, hogy jobban jár, ha lesz munkája. Így gyűjthet tapasztalatot és pénzt, ezekre pedig szükség van ahhoz, hogy céljait elérhesse (például képzés, autó, lakás, később jobb munkahely, jobb körülmények, vagy bármi amit szeretne).
2020. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Vagy kirakjátok otthonról, vagy te mész el. Más megoldás nincs.
2020. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hány éves egyáltalán a hugod?
2020. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

15 perc fürdés és a gyakori kézmosás, nem pocsékolás, hanem alaphigiénia.

1 kézmosás kb 12 forint, ezt sajnálod?

2020. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%

"Elköltözni nem tudok, egyedül nem tudnék anyagilag megélni."


Sereg.


Ott kapsz fizut, lakhatást, útiköltség támogatást, ingyen gyógyszert, Honvédkórházi ellátást,...

2020. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Jaj úgy tudtam, hogy jönni fog ide is a "sereges" ember 😄
2020. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

6.-nak.


Ha van jobb ötleted, kérlek írd le!

2020. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

A seregnél kb bármi jobb ötlet, elég kevés ember alkalmas oda..


Poszter, szerintem húgodnál be kellene keményíteni és anyukáddal belengetni, hogy mehet amerre lat, amennyiben nem hajlandó segíteni nektek. Ez most így neki nagyon kényelmes, hogy el van tartva. Ha neked sikerül elhelyezkedni,próbáld meg arra a melohelyre beprotezsálni őt is.

2020. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves a húg és hány éves vagy te?
2020. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

8.-nak.


"A seregnél kb bármi jobb ötlet, elég kevés ember alkalmas oda.."


SEGÍTS KÉRLEK!!!


Mit ajánlasz helyette?

2020. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!