Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elő került a kés is Már napok...

Elő került a kés is Már napok óta családi veszekedés van óriási balhé mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Már napok óta családi veszekedés van óriási balhé van 3 napja hatalmas kiabálások A szüleim el akarnak válni ,Apám el akar költözni ,én pedig tegnap majdnem ámokfutó lettem egy konyhakéssel csak lefogtak lenyugtattak , egy halál eset illetve egy temetés miatt van a veszekedés ,nálatok is volt már hasonló krízis helyzet?


Mit lehet tenni ilyen helyzetben?



2020. júl. 7. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Nevelőapám adott egy két kemény pofont ha úgy hozta a szituáció, egyszer meg jöttek hozzánk a behajtók, hogy elvigyenek ingóságokat azoknak meg nekiment egy disznóvágó késsel

Úgy szaladtak a behajtók mint a szél előle, nagyon vicces volt

2020. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy volt. Nem vagyunk állatok.

Váljanak csak el, ha ennyire rossz a helyzet. Te meg ne ámokfussál, ha segíts összepakolni annak, amelyik elköltözik, és minél hamarabb menjen el.

2020. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99%

Konyhakéssel? Nincs valamilyen problémád? Nem sértésnek szánom de ez azért nem gyakori (szerencsére) pedig balhék stb máshol is vannak.

Szerencsére még nem volt ilyenben részem,remélem nem is lesz.

2020. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Anyád hagyja el apádat. Ehhez nem kell az ő beleegyezése. És a család összes tagja járjon heti 1-2 alkalommal pszichológushoz. Te pedig még indulatkezelési tanfolyamra is. Vannak gondok.
2020. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk régen nagyanyám utána is dobta a kést a nagyapámnak.Éppen csak el tudott ugrani előle,be a szobába,becsukta maga mögött az ajtót a kés pedig az ajtót találta el.Nekem egyszer nagyapám a moslékkeverőt dobta utánam,nem talált el szerencsére.Nagyanyám egyszer azt a vödör vizet öntötte nagyapámra,amiből a kutya ivott.Egyikük sem él már sajnos,nagyon szerettem őket,de mindíg marták egymást.Anyu összetörte apu digitális fényképezőgépét,mikor megtudta,hogy apunak szeretője van.Ismerek olyan családot,ahol fejszét dobott az apa a gyerek után,nem találta el szerencsére.Vannak ilyenek.Egy férj pedig kivágta a felesége laptopját az ablakon,mikor megtudta,hogy levelezik valakivel.
2020. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

6

Két székely fát vág az erdőben. Azt mondja az egyik:

- Te, tudod-e, mi az a vagánykodás?

- Nem tudom.

A székely földobja a baltát, alááll, és az utolsó pillanatban ugrik el a leeső fejsze alól.

- Na látod, ez a vagánykodás.

A másik székelynek megtetszik a dolog, így másnap a fiával megy ki az erdőre, gondolja megmutatja, mit tanult.

- Fiam, tudod-e mi az a vagánykodás?

- Nem tudom.

A fickó feldobja a baltát, alááll, majd amikor el kellene ugrani megbotlik, és agyonüti a balta.

A fiú egyedül megy haza. Otthon az anyja:

- Apád hol van?

- Még kinn vagánykodik az erdőben.

2020. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Menj pszichológus, ez nem normális viselkedés egy másodpercig sem! Jól írták felettem, nem kell állatként viselkedni!
2020. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
7 Nem ismertem a viccet,de köszönöm.
2020. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
Egyikőtök sem normális. Ráadásul egy temetés miatt?
2020. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
* pszichológushoz (nyolcas voltam)
2020. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!