Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki élte már meg közeli...

Aki élte már meg közeli szerette hosszú szenvedését halála előtt: hogy bírtátok feldolgozni? Mi volt a történet?: miben szenvedett, meddig, hány éves volt, stb.

Figyelt kérdés

ápr. 23. 21:07
 1/8 anonim válasza:
93%
A nagypapám COPD betegségben szenvedett, ami gyógyíthatatlan. Évek alatt romlott le az állpota, a végén már egyre drasztikusabban. A legrosszabb az volt, hogy nem tehettünk érte semmit.
ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%
*ja és 72 éves volt
ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
11 évvel ezelőtt dédimamám combnyaktörés műtét után anyukámmal ápoltuk. Elmentem hozzá én is és akkor ment el otthon. A mai napig fáj és nagyon hiányzik. A dédim 93 éves volt, de évek óta szenvedett több betegséggel
ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Anya autoimmun betegségben, másik ismerősöm rákban.


De olyan szinten mindketten, hogy a végére már azt kívántuk, inkább ne ébredjenek fel, mert hónapokon át szenvedtek. Gyakorlatilag annyi időn át haldokoltak.

ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 hány évesen mentek el végül?
ápr. 24. 10:10
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Édesanyám rákban halt meg. Én gondoztam. Otthon kapta az oxigént, az infuziót. Pelenkázni kellett és stomája volt. Mellette voltam akkor is mikor elment. 52 éves volt.
ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
5-ös, anya még eléggé fiatal volt, alig negyven, másik két ismerősömnek már unokái voltak.
ápr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Édesapám hunyt el tavaly (rák) 65 éves volt. Igazán durva az utolsó 3 hónap volt 0-24-ben anyukám volt vele, de az utolsó héten már nővérem és én is oda költöztünk. A végére iszonyatos fájdalmai voltak a tapaszok ellenére is, mi is azt kívántuk, hogy szegény hadd mehessen végre, legyen vége. Még nem dolgoztam fel, csak remélni tudom, hogy az idő majd segít…
ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!