Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék anyámmal?...

Mit csinálhatnék anyámmal? Iszonyatosan gáz amit művel.

Figyelt kérdés

Hali! Szóval, első sorban jellemezném anyámat. Sajnos alkoholista, ráadásul olcsóbb fajta borokat (Duna - Tisza közi kékfrankos rozé, és a többi tablettás szart) issza. Néha teljesen értelmetlen dolgokat csinál, gondolatmenetén egyre inkább észrevehető a butulás még józan állapotban is, ugyan egyenlőre nem vészesen. Ami inkább kiakaszt: 43 éves létére, meltartó nélkül, lógó mellekkel kiemelném hogy NEM meztelenül, hanem van rajta rövid ujjú póló, de lóg a melle basszus, és néha kilátszik még a mellbimbója is, iszonyatosan gáz, kiakasztó, házban is basszus mikor meglátom rosszul vagyok, hülyét kapok és borzalmasan szégyellem hogy egyáltalán egy háztartásban élek vele... Persze, el is költözhetnék, 19 éves vagyok és keresőképes, DE!


- Ezzel nem változtatok egy olyan ember életmódján, akihez természetesen kötődök, mert azért csak az anyám. Egyre inkább lefelé csúszik.


- Nem keresek annyit, hogy külön tudjak költözni. Egy albérlet is iszonyat drága, alig maradna valamim fizetésből.


Próbáltam vele beszélni, nem megy. Korábban a család összefogott, apám, nagyszüleim elvitték pszchiológushoz. Egyébként szüleim elválltak, szóval így mellékesen megjegyezném hogy anyám párjának az alkoholista életvitele sem sokat segít a helyzeten. A pszchiológusnál azt mondta hogy minden oké, konkrétan nem nyílt meg neki. Ha én beszélni próbálok vele, rendszeresen veszekedés alakul ki belőle. Ne szóljak bele az életébe, arra költi a pénzét amire akarja, stb...


Egyrészt tanácsokat szeretnék kérni, hogy mit tudnék vele kezdeni. Másrészt jól esett kiírni magamból névtelenül ami bánt.

Előre is, köszönöm a válaszokat!



2020. aug. 4. 21:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha már 43 évesen így lógnak a mellei,akkor valószínűleg neked is így fognak már egész fiatalon :D
2020. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Be is baszna, fiú vagyok... xD
2020. aug. 8. 18:45
 23/24 anonim ***** válasza:
64%
Akkor lógós kancsöcsöd lesz.
2020. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
34%
Vagy puha lesz a túrórudi, mindig minden körülmények között!
2020. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!