Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék anyámmal?...

Mit csinálhatnék anyámmal? Iszonyatosan gáz amit művel.

Figyelt kérdés

Hali! Szóval, első sorban jellemezném anyámat. Sajnos alkoholista, ráadásul olcsóbb fajta borokat (Duna - Tisza közi kékfrankos rozé, és a többi tablettás szart) issza. Néha teljesen értelmetlen dolgokat csinál, gondolatmenetén egyre inkább észrevehető a butulás még józan állapotban is, ugyan egyenlőre nem vészesen. Ami inkább kiakaszt: 43 éves létére, meltartó nélkül, lógó mellekkel kiemelném hogy NEM meztelenül, hanem van rajta rövid ujjú póló, de lóg a melle basszus, és néha kilátszik még a mellbimbója is, iszonyatosan gáz, kiakasztó, házban is basszus mikor meglátom rosszul vagyok, hülyét kapok és borzalmasan szégyellem hogy egyáltalán egy háztartásban élek vele... Persze, el is költözhetnék, 19 éves vagyok és keresőképes, DE!


- Ezzel nem változtatok egy olyan ember életmódján, akihez természetesen kötődök, mert azért csak az anyám. Egyre inkább lefelé csúszik.


- Nem keresek annyit, hogy külön tudjak költözni. Egy albérlet is iszonyat drága, alig maradna valamim fizetésből.


Próbáltam vele beszélni, nem megy. Korábban a család összefogott, apám, nagyszüleim elvitték pszchiológushoz. Egyébként szüleim elválltak, szóval így mellékesen megjegyezném hogy anyám párjának az alkoholista életvitele sem sokat segít a helyzeten. A pszchiológusnál azt mondta hogy minden oké, konkrétan nem nyílt meg neki. Ha én beszélni próbálok vele, rendszeresen veszekedés alakul ki belőle. Ne szóljak bele az életébe, arra költi a pénzét amire akarja, stb...


Egyrészt tanácsokat szeretnék kérni, hogy mit tudnék vele kezdeni. Másrészt jól esett kiírni magamból névtelenül ami bánt.

Előre is, köszönöm a válaszokat!



2020. aug. 4. 21:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Védd meg magad (és a tesóid, ha vannak) tőle:

-ne avasd a dolgaidba, h ne élhessen vissza az infóval,

-ne foglalkozz vele túl sokat, mert a befktetett energiád sose térül meg,

-ne veszekedj vele, mert te leszel a rossz ember, aki idegesíti, és aki miatt iszik,

-tegyél el pénzt kaucióra,

-felejtsd el, hogy felelős vagy érte,

-válj le róla érzelmileg,

-ha szükségét érzed, te járj pszichológushoz,

-tanulj ki vmit, ami jól fizet!!!

2020. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Édesapád nem tudna segíteni valahogyan? Amennyiben hozzá nem tudsz költözni, esetleg állás/lakhatási lehetőséget?
2020. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
47%

En feltennek egy pár kérdést neki!

-miert iszol ettől boldog vagy?

-ezzel jó példát akarsz mutatni?

-A saját életed oke hogy tonkreteszed de az enyémet miert?

-Neked milyen érzés lenne egy alkoholista ember, ANYA mellett élni?

2020. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem igazán sajnos. Állásom az van, de annyit nem keresek hogy önállan külön lakjak. Igazából nem is tervezek egyenlőre elköltözni, legfeljebb ha nagyon elfajulna a helyzet. Egyenlőre inkább próbálok a jövőre összpontosítani, pénzt félrerakni. Viszont jó lenne, ha sikerülne anyám valahogy helyre rázni.
2020. aug. 4. 21:43
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Semmit nem tudsz tenni, csak elköltözni. Nem értem, hogy miért az a legnagyobb problémád, hogy otthon nem hord melltartót, a nők többsége nem teszi.
2020. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen, de a házban. Nem pedig a kertben, főleg hogy ki is látszik a mellbimbója sokszor, mert nem képes egy normális felsőt felvenni csak azt a szaros trikót. Szomszédoktól pedig simán átlátni mivel csak drótkerítés van. Nem csak magát, hanem engem is lejárat.
2020. aug. 4. 21:47
 7/24 Furujika ***** válasza:
91%
Melltarto nelkuliseg a sajat lakasaban ne zavarjon teged. Egyeb konkretum ami kiakaszt? A tobbi valaszolo jokat irt.
2020. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Kertbe melltartó,ilyen hülyeséget sem hallottam még.
2020. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
6%
Addig jó amíg nem töményet iszik.Próbálj meg közös programokat szervezni neki,ahol te is ott vagy.Kiránduljatok,stb. A melltartó nélküliségről:Neki így kényelmes! Nem tudom miért ragaszkodtok ti fiatalok a melltartóhoz?Az nem baj,hogy lógnak neki.A tiéd is fog,ha annyi idős leszel,mint anyukád. Gondolom csak trikón keresztül dudorodik ki a bimbója.Ez szexuálisan is izgató.Nincs mit szégyenkezni e miatt.E téren lenne mit tanulnod tőle.Anno,még a 60-as években,de a 70-esben is a tini lányok abszolut nem hordtak melltartót.Ha kinyomta a trikót,az csak még izgisebb volt.Nem volt baj,ha kicsit lógtak is.Nem árultak a lányok zsákbamacskát!Mostanában a push-ap meltartók olyan gyönyörű melleket csinálnak,hogy minden férfi tudja,hogy ilyen a valóságban csak az egészen fiatal lányoknak van.Aztán jön a csalódás a fiúknak.....
2020. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Otthon nem vesz fel melltartót, hát szégyen, még jó, hogy nem tagadja ki az egyház. 🙄


Ha ennyire zavar, vegyél neki csinosabb topokat, és kész. Nem értem, hogy ennek mi köze a piához, hát otthon hadd legyen már kényelmesben. Majd ha az utcán munkába menet villogtatja a bimbit, akkor akadj ki.

2020. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!