Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvaltak a szüleim lassan...

Elvaltak a szüleim lassan több mint 15 éve,azota édesanyám pasija brobalja az 'apat' helyettesíteni de ezzel csak ront a helyzeten!?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy csak nálunk van e ilyen probléma, de sose volt szimpatikus a 15 év alatt se tudtam megkedvelni amiből sokszor konfliktus van. Generálja a vitákat, volt már ebből rendőrségi ugy is. Nem lakom otthon ő sem élt soha egyutt édesanyámmal anyi, hogy heti 1,2 nap találkoznak és kész. Anyám sokkal jobb pasit érdemel ennél a.... nél de neki más nem kell,más alkoholista stb ebből a szempontból igazat adok mivel nem iszik se nem nyúl máshoz. Próbál mai napig betartani nekem, meg szabni mit és hogyan amit persze nem toleralom. Volt ebből egy testi sertesig is elfajulo dolog ami után még neki áll feljebb. A. Saját lakasombol joga nincs ki tiltani pláne nem anyamebol mikor közé nincs hozzá. Az ilyen mit akar? Mi a francia jó ez mai napig?

Rajtam éli ki a szarsagait? Közöltem édes anyámmal karácsonykor ha fel megyek hozzá még ne lássam a lakásban! Mert tuti megint megvadul ő is meg én is! N29


2020. aug. 29. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Bízd ezt anyukádra. Felnőtt nő, ne te szabd meg neki, kit lát szívesen a saját ottnonában. Ő is megszabja, hogy nálad mikor ki lehet?
2020. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
22%
Próbálj mégis normálisan kommunikálni. Azt próbálja tovább adni amit gyerekként kapott, neki sem lehetett túl pozitív apai mintája, de legalább megpróbál némi felelősséget tanúsítani. Megmondanám neki, hpgy tudom, hogy jót akar, de sajnos az apádat senki nem tudja pótolni, ne is játssza meg mert felesleges. A legjobb ami elérhettek ebben a korban, az max. egy jó haveri kapcsolat. Mondd el neki, de higgadtan, hogy ez, meg ez sajnos rossz érzéseket kelt benned, szeretnéd, ha ....ezt meg ezt nem csinálná, de azt akarod, hogy az anyád boldog legyen. Előtte megbeszélném anyuval is, hogy mik az érzéseim ezzel a helyzettel kapcsolatban. Vita helyett, normális kompromisszumra jussatok. Az apai örökségedhez viszont ragaszkodj.Csak higgadtan...
2020. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Andizsuzsi ***** válasza:
79%
Mi a kérdés?
2020. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Ez romáéknál így szokott lenni.

"brobálja"

2020. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Próbáltam normálisan kommunikálni az úri emberrel de nekem jött. Ordított, uvoltozott a sajt lakasomban!

Ezek után látni sem akarom!

Túl messzire ment el, túlságosan bele akár szólni az én életembe amihez semmi köze! 15 év után se esett le a tantusz neki sajnos. A kérdés az volt, hogy másnál is van, volt konfliktus a 'hozott' ember miatt?

2020. aug. 29. 15:57
 6/10 A kérdező kommentje:
4 # bocs de a telefonom javít és közöm nincs a eomakhoz! Mielőtt ítélkezés gondolkozhatnal! Ebből látszik az intelligencia hiánya!
2020. aug. 29. 15:59
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Most nem értem. Anyukád a te lakásodban lakik?
2020. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem , nem kell elfogadnod ezt a helyzetet. Ha külön élsz édesanyádtól meg pláne, mindenki élje a saját életét! Ami gondolom nem jelent problémát számodra. Az édesanyád ha valamely okból ehhez az emberhez ragaszkodik beleszólásod nem sok van, tudod ki-ki a maga életét éli.

Igen a Karácsony. Szóval ha intelligens embernek gondolod magadat akkor ezt az egy alkalmat ki fogod bírni hogy elenged füled mellett a megjegyzéseket és édesanyád boldogsága lebegjen a szemed előtt ne pedig saját sérelmeid.

Előre is bocsánatot kérek ha megbántottalak de így érzem.

2020. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelességed a saját lakásodban tűrni, hogy ordibáljanak veled, úgyhogy ebben igazad van. Azzal nem tudsz mit tenni, hogy ő van és együtt él édesanyáddal, de a találkozókat tudod minimalizálni és inkább anyukáddal kettesben próbálj meg találkozni.
2020. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De hogy került a te lakásodba a pasi? Azt írod, hogy a saját lakásodban ordibált veled. Beengedted? Vagy most akkor nem anyukádhoz megy? Mert úgy olvasom, nem laktok együtt anyukáddal. Szóval nem értem. Ha anyukád a saját lakásában fogadja és 15 éve ragaszkodik hozzá, akkor egyet tehetsz, elfogadod és akkor mész, amikor nincs ott.
2020. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!