Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátok tudnak helyettesíten...

A barátok tudnak helyettesíteni egy családtagot?

Figyelt kérdés

Engem úgy neveltek, hogy a család az első, tehát a rokonok. Több olyan unokatesóm is van akikkel olyan a kapcsolatom mintha testvérek lennénk. De közben ugyanebből a "családrészből" van olyan akivel évek óta nem beszéltünk, pedig anno testvérnek tartottuk egymást, rengeteg időt töltöttünk együtt, szinte egész nyarakat. Igaz 10-16 éves korunkig volt így, aztán már nem jártunk össze. Most 21 évesek vagyunk, és 3 éve a "boldog szülinapot" üzeneteken kívül nem beszéltünk. Ellenben rengeteg új barátja lett, ő lett ott a városban a menő, aki a társaság középpontja.


Egy új barát ki tudja váltani a gyerekkori/rokoni barátságot?


2011. jún. 22. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ki...

Én a rég rajongott unokatestvéremmel még csak a szülinapomkor sem beszélek. Kb. 5-6 éve felém se hessint, gondolom majd a lagzijukra el kell menni...egyébként neki már mindegy, hogy vagyok-e a világon...


ellenben van egy barátnőm akit az egyetemről ismerek, ő olyan számomra mint egy családtag...mint a testvérem. Remélem sosem fogom elveszíteni...tudom, hogy ő lesz a gyermekeim keresztanyja, mert tudom ha bármi történne velem ő sajátjaiként nevelné az enyémeket is...tiszta igaz lelkű lány...sok barátnőm van, de ez a lány MÁS:)

Szóval nálam egyértelműen felcseréli...

2011. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem, vagyis ideig-óràig
2011. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki tudják váltani :) És hidd el nemcsak ideig óráig ha igaz barátok.
2011. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is. Nekem is van olyan barátnőm (lány vagyok), aki szinte a testvérem, vagy még több.
2011. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!