Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet így élni ha valakiv...

Hogy lehet így élni ha valakivel mindig csak baj van a családban és állandóan segíteni kell?

Figyelt kérdés
Sajnos testvérem ről van szó. Mindig van vele valami baj, általában anyagi. Soha nem tudtak megélni jó fizetésből. Most épp a csokba akarnak bele bukni. Nem is értem minek kellett ezeknek ez is, úgy sem tudják jól csinálni. Anyám mindig segíteni akarja őket mindenáron. A mi házunk meg kész sincs de azért segíteni őket, mert gyerekek vannak. Annyira elegem van már ezekből. Olyan mérges vagyok már hogy nem igaz. Én a kevés pénzemből nem akarok adni nekem is ház kéne lassan, saját. Nem értem minek foglalkozunk velük, 40 évesen fogyatékos szintén vannak. Utálom már őket. Már itt lakni is utálok, de az albérlet nekem drága. Ne mondja nekem senki hogy normális hogy körülöttük forog már minden. Mindig a marhaság aztán segiteni kell. Gyerekekkel is úgy bánnak mint a kutyával. Fogyatékos marhák. Úgy fel hergelenek hogy megmondom a magamet de akkor meg én leszek a szar.

2020. szept. 6. 18:57
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
82%

Azért ha te a szüleid nyakán élsz, akkor nem sok jogod van reklamálni, ha a testvéredet is segítik!

Te havonta megkapod az albérlet árát támogatásként, mert ennyivel kevesebb kiadásod van. (Meg emellett gondolom, kaját meg egyebeket is kapsz!


Elöször költözz külön, állj a saját lábadra, és csak azután kritizálj másokat!

2020. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Hát ők rosszabbak, mert mindenkit lehúznak akit csak lehet. Én meg nem.
2020. szept. 6. 19:05
 3/48 A kérdező kommentje:
Meg ki mondta hogy én ingyen lakok itt??
2020. szept. 6. 19:06
 4/48 A kérdező kommentje:
Egyik tesómnak 160 ezerrel lógnak és nem is áll szándékukban megadni.
2020. szept. 6. 19:14
 5/48 anonim ***** válasza:
93%
Elköltözöl otthonról és máris meg van oldva a probléma, nem kell segíteni őket. Amúgy meg nem ismerős az a mondás, hogy más szemében a szálkát is,magáéban a gerendát sem?
2020. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
71%

Azért ez így elég egy irányú, mert semmi konkrét nincs a tesódról csak a rossz.


Ők mennyit keresnek? Kb mennyi a kiadásuk? Te mennyit keresel, mennyit adsz haza? Te segítesz a házimunkában?


Anyád azért akarja segíteni őket,mert az anyja... Ha te elköltöznél téged is segítene ez a normális.

Általában akkor meg az a baj, hogy " elköltöztem nem száll le rólam, mert hivogat, küldi a kaját stb) pici irigységet érzek

2020. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
De állandóan penzelni azért mert retardáltak. Oké segit az ember, de ez beteges.
2020. szept. 6. 19:24
 8/48 anonim ***** válasza:
81%
Miért buknak bele a Csokba?
2020. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

A fogyatékos, és retardált jelzőket alapból kikérem.

Mindemellett igen, többen élnek közöttünk, akik vagy nem tanultak meg bánni a pénzzel - sajnos nálunk is hasonló a helyzet, mint amit írtál - de nem smerjük a részleteket, hogy lehetne így "pálcát törni" mások felett?!

2020. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Mert annyira hülyék, hogy nem jól csinálják még ezt sem. Tanácsokat nem fogadja meg. A csokot is intelligenciahoz kéne kötni. Ezt is ésszel kell csinálni, amit a bank ad pénzt azt jól kell felhasználni. Okos embernek jó lehet, de ilyeneknek...
2020. szept. 6. 19:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!