Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet tenni valakivel aki...

Mit lehet tenni valakivel aki állandóan leutánoz?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy ha én veszek valamit magamnak és meglátja akkor neki is kell azonnal. Nagyon unom ezt. Megszeretném leckéztetni,hogy észrevegye magát de nem jut eszembe semmi jó ötlet. Nem gyerekről van szó hanem 39 éves nőről. Irigy rám?
2015. okt. 4. 17:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
Hülye vagy? Miért ne vehetne bárk a világon olyasmit, ami neked már van?! Miért fáj neked, ha az a 39 éves nő megveszi ugyanazt? Miért éreznéd jobban magad, ha ő másféléket venne? Egy jó pszichológus mindkettőtökben egy évre való munkát találna, az biztos.
2015. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ha mindig ugyanaz kell neki mint amit én veszek? Ha kék zara kabátot veszek akkor ő is megveszi, ha piros cipőt akkor azt, ha rózsaszín Mac pirositot akkor azt. Teljesen mindegy mi meglátja majd megveszi.. Hülye vagy te...
2015. okt. 4. 17:32
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel olyan ruhat peldaul, ami tudod, hogy neked jol all, de neki nem.
2015. okt. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj a netről, külföldön vásárolj, úgy nem tud leutánozni :)
2015. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%

Ki neked ez a 39 éves nő? Mert végül is miért ne vehetne ugyanazokat mint te?? Nyilván nem neked van csak zara felsőd, vagy max rúzsod. Nem kell vele foglalkozni.

Ha meg annyira idegesít akkor állj a nő elé, és kérdezd meg tőle, hogy miért veszi ugyanazokat mint te.

2015. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy új autót. :D
2015. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Zarából és hasonló helyekről nehéz egyedien öltözködni, mivel tömeggyártják a cuccokat, amiket a nők többsége boldogan meg is vesz, mert látják a magazinokban meg a neten, meg ugye egymáson.
2015. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Vagy olyan dolgot vegyél,amit ő nem tud magának megengedni.
2015. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Es honnan tudja hogy pl max ruzst vettél?

Mert szerintem nincs ráírva nagy betűkkel :D

2015. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a termékre ra van írva, de a szadra nem, hogy mit használtal :D
2015. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!