Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még akik várják az...

Vannak még akik várják az újabb karanténos időszakot, hogy kevesebbet kelljen találkozni a gyerekeikkel? Rossz ember vagyok, ha én pontosan ezért várom?

Figyelt kérdés
A gyerekeim szörnyen idegesítők és fárasztóak. Külön-külön is csak a gond van velük,panaszkodnak,követelőznek, de ha együtt vannak elviselhetetlenek, állandóan veszekednek, ölik egymást. Amikor viszont karantém volt nyugodtan voltam tőlük. Rossz anya vagyok emiatt?

2020. szept. 8. 16:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
36%
Igen. Rossz anya vagy.
2020. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem várom, és ne haragudj meg, de nem normális, aki várja. Épp elég depressziós az ősz-tél, még kötelezően bezártság is járjon hozzá... Köszi nem, épp elég volt tavasszal leépíteni a szociális életem és majdnem abbahagyni a sportolást.
2020. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

De miért lettek ilyenek? Meg mi az, hogy követeloznek? Én gyerekem állandóan támogatni akar, és még akkor is így volt, mikor csóró egyetemista volt.


Valamit elrontottal ne haragudj. A karantént nem várom.

2020. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%
Magát a karantént, idősávozást, meg a többi szarságot NEM várom. Annak ellenére hogy kétségtelenül voltak előnyei is. Kevesebb embert kellett elviselni a buszon meg le lehetett ülni, hisz kikoptak a kettő-négy helyen elterülő taknyosok a képből.
2020. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
12%
Igen, az vagy.
2020. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

Igen, rossz anya vagy.

De mit b"sszunk neki, más meg más miatt szar ember. 🤷 Van ez így.

Lehet, hogy neked nem kellett volna gyerek, de legalább felnevelted őket és keresnek, úgyh szerintük annyira szar mégsem lehetsz.

Ezen ne emeszd magad, nem tudsz mit tenni ellene úgysem.

2020. szept. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem vagy rossz anya. Huzamosabb ideig én is agyf#szt kapok az anyámtól, pedig amúgy szeretem nagyon, csak jobb ritkítani a találkozásokat. Ez van, felőtt emberekről van szó, egyedi személyiséggel, ez normális. De valamiért ez mégis elfogadottab, mint az, hogy az anya nem tudja sokáig elviselni a gyerekeit.
2020. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre nem értettem én sem, mert a karantén időszak pont azt jelentené, hogy a gyerekek is otthon vannak a szülőkkel és még többet kell lenni velük, tehát ha a kérdező nem bírja a saját gyerekeit, akkor pont nem várná a karantén időszakot. Közben kiderült, hogy a gyerekei felnőttek már, nem laknak vele és azért jó neki a karantén időszak, mert akkor tuti nem látogatják. De akkor meg azt nem értjük többen, hogy ha ilyen nehézkes a kapcsolatotok, akkor miért járnak oda a felnőtt gyerekek olyan sokat?
2020. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Metionin ***** válasza:
91%
Szerintem nem. Én fordítva vagyok, felnőtt kirepült gyerek vagyok aki agyfaxt kapna ha karantén miatt a szüleihez kellene visszaköltöznie. A felnőtt gyerek nem ugyanaz, mint a gyerek gyerek. A felnőtt gyereknek megvan a saját élete, a saját szokásai, ami simán eltérhet a szülő életétől, ezért egy újra összeköltözés konfliktusokat vonhat maga után (gondoljatok azokra, akik válás vagy ilyesmi miatt "haza"kényszerülnek a szüleikhez). Teljesen érthető, hogy a kérdező, aki már megszokta hogy a gyerekei kirepültek, nem repes az örömtől ha most újra együtt kellene a gyerekekkel lakni. Hiszen hányan vagyunk, akik szóba sem állnánk a szüleinkkel/gyerekeinkkel ha nem a családunk volna hanem idegenek? Szerintem elég sokan. Az ember a rokonait nem válogathatja meg, a gyereket sem. Lehet jönni a neveléssel de egy normálisan nevelt gyereknek is lehet felnőttként merőben más életstílusa mint a szülőnek.
2020. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Metionin ***** válasza:
100%
Kérdés viszont, kérdező, ha nem szeretsz velük találkozni, akkor miért hagyod hogy egyszerre menjenek hozzád és ott veszekedjenek? Egyszerre menjen csak az egyik ha annyira menni akar. Nem értem mit keresnek állandóan nálad ha már kirepültek. Ehhez nem kell karantén, hogy megkérd őket hogy hagyjanak élni.
2020. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!