Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még akik várják az...

Vannak még akik várják az újabb karanténos időszakot, hogy kevesebbet kelljen találkozni a gyerekeikkel? Rossz ember vagyok, ha én pontosan ezért várom?

Figyelt kérdés
A gyerekeim szörnyen idegesítők és fárasztóak. Külön-külön is csak a gond van velük,panaszkodnak,követelőznek, de ha együtt vannak elviselhetetlenek, állandóan veszekednek, ölik egymást. Amikor viszont karantém volt nyugodtan voltam tőlük. Rossz anya vagyok emiatt?

2020. szept. 8. 16:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Igen, annyiból, hogy nem nevelted meg őket.


Amúgy meg nem, csak neked pont nem kellett volna gyereket szülnöd. Nem mindenkinek való gyerek, csak van aki felismeri ezt, van aki meg nem. Na, ők járnak úgy, mint te!

2020. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Attól nem vagy rossz, ha nem szívesen vagy gyerekek társaságában. Nem mindenki szereti a gyerekeket. Viszont attól rossz ember vagy, hogy ennek ellenére mégis szültél magadnak gyerekeket, akikkel most meg nem akarsz foglalkozni.
2020. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Miért hol vannak a gyerekeid a karantén alatt..? Nem pont az ellenkezője igaz? Hogy 0-24-ben össze vagytok zárva?
2020. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

2, én imádom a gyerekeket. Az én gyerekeim már felnőttek.

3, Rég kirepültek, a saját életüket élik. És akarok velük foglalkozni csak kevesebbet legyenek itt.

2020. szept. 8. 16:11
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Kedvesem. te nevelted őket...
2020. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha kirepültek és a saját életüket élik, akkor miért vannak folyton a seggedben?
2020. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Ugorj neki újra.
2020. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem teljesen érthető volt, amit a kérdező leírt.

Amúgy, ha a terhedre vannak, építsd le őket, ehhez nem kell karantén.

2020. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, tehát felnőtt gyerekeid vannak, kirepültek, saját életüket élik. Laknak valahol.

Túl sokat vannak mégis nálatok, és a véredet szívják?

2020. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
A te gyerekeid se normálisak, ha ilyen tapló anyával akarnak lenni minél többet. :(
2020. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!