Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért Csinálja ezt? Bővebben...

Miért Csinálja ezt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak amikor kicsi voltam. Apukámnál maradtam, de apukám együtt lakik az anyukájával. Apa nagyon sokat dolgozik, szinte alig van itthon, de már 17 évesen eltudom látni magam.DE ha elakarok menni este a barátaimmal sétálni vagy valahova a nagymamám nem enged el. Apa elenged ha itthon van de a mamám nem. elkezd velem veszekedni, az állapotára hagyadkozik,hogy miattam lesz beteg és nem tudok mit tenni:S tudom hogy aggódik de ne így fejezze ki. Kérlek segítsetek. mit tudok tenni?
2010. aug. 6. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem anyám adta ezeket elő h miattam beteg mert elmászkálok és nagy a szám... ezt 20éves koromban, de 13évesen a házibulik 15évesen technoparty az nem volt gond... idióták, kell a bűnbak
2010. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem anyámék csinálják ezt ha hazamegyek hozzájuk (20 már elmúltam,szerencsére külön élek tőlük mer kb sose engedtek el sokáig),és azt mondogatják h ők nem akarnak hajnalig vért izzadva aggódni értem....
2010. aug. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
biztos félt,vagy nem akar egyedül maradni.és amig te suliba vagy,egyedül van,úgy van vele,hogy este nem akar ismét magára maradni,ezért inkább nem enged el.de ennyire nem kéne,hogy bekorlátozzon.próbáld meg beszélj vele vagy apudnak szólj mielőtt el akarsz menni valahova, és ha ő elenged,akkor nyert ügyed van.
2010. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Előzd meg a vitát azzal, hogy amikor apukád otthon van, beszéld meg vele, hová szeretnél menni este, mi a programod. Ha nagymamád elkezd akadékoskodni, nyugodtan válaszolj neki, hogy apukáddal már megbeszélted napközben ezt. Így apukád rákényszerül, hogy a sarkára álljon és döntsön és ne a nagyira hárítsa ezt a feladatot, a nagyid meg kénytelen lesz tudomásul venni, hogy nincs beleszólása a programjaidba.


Apukád feladata téged felnevelni, nem a nagyié, de sajnos a férfiak többsége kényelemből nem akar konfrontálódni, inkább hárít, mert kellemetlen vitatkozni a szeretteikkel.

Szeretik szőnyeg alá söpörni a problémákat, hátha megoldódnak maguktól, de ez nem fog, csak ha rendezitek a dolgokat egymásközt.

2010. aug. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ma is összevesztünk.. mert a barátnőmnél akartam aludni aki a szomszédba lakik... és azt mondta hogy ne hagyjam egyedül mert nagyon beteg... már nem tudok mit csinálni legszivesebben elmennék:(
2010. aug. 10. 18:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!