Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért Csinálja ezt? Bővebben...

Miért Csinálja ezt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak amikor kicsi voltam. Apukámnál maradtam, de apukám együtt lakik az anyukájával. Apa nagyon sokat dolgozik, szinte alig van itthon, de már 17 évesen eltudom látni magam.DE ha elakarok menni este a barátaimmal sétálni vagy valahova a nagymamám nem enged el. Apa elenged ha itthon van de a mamám nem. elkezd velem veszekedni, az állapotára hagyadkozik,hogy miattam lesz beteg és nem tudok mit tenni:S tudom hogy aggódik de ne így fejezze ki. Kérlek segítsetek. mit tudok tenni?
2010. aug. 6. 12:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ezt hívják érzelmi zsarolásnak. Ha suliban vagy, s ő otthon marad egyedül, akkor nem lesz beteg. Semmi különbség sincs az esti és a nappali távollét között. Én azt mondanám neki, hogy a suli ideje alatt nincs semmi baja, akkor késődélután sem várható semmi baj.
2010. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Édesapáddal beszéltél már erről? Ő nem tud segíteni? Csak tud hatni a nagyira, hogy engedjen el téged.
2010. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
AZ a baj hogy ő is jön azzal hogy ne idegesítsem már mamámat:S legszívesebben néha már elköltöznék...:S:(
2010. aug. 6. 13:02
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

egy öreg/edő nőben mindig van valami tudatalatti féltékenység a fiatal husikra (akár a nagyid akár nem)

azért nem akar elengedni, mert fél, hogy pasizol és neked jó lesz

akár tudat alatt.

szóval ne hagyd magad!

2010. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem hagyom magam... tegnap is elmentem egy főzésre akkor is összevesztünk pedig csak 11 ig voltam, de 11:01 kor még nem értem haza csak 11:05 kor erre hívogatott meg elkezdte mondani, hogy mennyire megfogom ezt még bánni...
2010. aug. 6. 13:13
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

apudat állítsd az oldaladra

mondd el neki, rendes lány vagy, aki méltó a bizalmára nem vagy ribanc, nem drogozol és beszéljen a nagyival, hogy hagyjon élni, mert nem akarod, hogy ez lelkisérüléseket, esetleg a párválasztásban való tanulási folyamatot befolyásolja.

hogy a nagyi hagyjon nővé érni, fejlődni.

2010. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
nincs lehetőséged anyukádhoz költözni?
2010. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ahh az se lenne jó... nem olyan jó a kapcsolatom az anyukámmal. :S
2010. aug. 6. 20:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet mit csinálni vele,vársz még egy évet és elköltözöl.Vagy kérdezd meg,akkor ahhoz mit szól,ha a barátaid nálatok töltik az estét?Ha tényleg csak féltésből csinálja amit csinál,akkor ebbe belemegy.
2010. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
sZERINTEM A NAGYMAMÁD FÉLT,DE ENYIRE NEM LEHET megfogni 1 17 éves gyereket ez nem helyes én 12wok és minden hova elenged én is a mamimnál élek
2010. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!