Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rég szakitottam a barátomm...

Nem rég szakitottam a barátommal 2év 8honap után. Hivogat h ne legyen vége. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

olyanokat mond h beleörül meg h az övé vagyok ennek nem lehet vége hnap ugy volt utazunk el hozzá(másik városban lakik)de mondtam h nem. de ö könyörög.

igen szeretem. de annyira sok volt a veszekedés és a viták!

nincs itthon senki egyedül vagyok anyukámék nyaralnak, tesom dolgozik a barátaim meg..nincsenek barátaim. mert a barátommal voltam örökké.

már irtam ide hajnalban. vki segitsen kérem!=(((

itt van a másik:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2010. aug. 6. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha csak a viták miatt szakítottatok és nem azért, mert már nem szereted, vagy megcsalt vagy te őt, akkor adhatsz magatoknak még egy esélyt. azért elég régóta együtt voltatok már. ezt te érzed. ha szereted, akkor ülj le vele és beszélgessetek el, hogyan szeretnéd a továbbiakban, mit változtassan és neked mit kellene. beszéljétek át és ha megtudtok egyezni, akkor próbáljátok meg újra. he nem, akkor lépj tovább, keress új barátokat, menj bulizni, mozdulj ki otthonról.
2010. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a másikban leirtam milyen viták voltak. hazudott másféléven át.

féltékeny mindig.

sok esélyt adtun 1másnak.

mindenévben tönre teszi a nyarat:S a 18. szülinapomat.

de ezekután is én hülye szeretem.

szüleim sem szeretik már annyira mert csalodtak benne.

anya azt mondja hülye leszek ha megbocsátok.

megigérte barátom..exem h nem fogunk veszekedni. meddig?2hétig?

belepusztulok h vége

2010. aug. 6. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:

nálunk volt hasonló. én az elején megcsaltam, ő utána egy évig ezzel gyötört. sok ajtócsapkodás, vita veszekedés volt, szakítottunk is párszor, de mindig kibékültünk. persze aztán voltak részéről is hazudozások, átverések, flört, stb. de végül elmultak a viharfelhők. kb 2 éve teljes harmóniában élünk, alig van vita veszekedés. megbeszéltük, hogy elfeleljtjük a multat és továbblépünk együtt. nehéz volt megbízni a másikban, meg nem gondolni a rossz dolgokra, de nagyon sokat beszélgettünk. nagyon sok időt töltöttünk együtt, ami aztán összehozott minket. nyaralás, kirándulás, apró meglepetések, romantikázás, közös fürdés, vacsora, stb.

mi így megtudtok oldani, azóta szerelmesebb vagyok, mint valaha :) én megbocsátanék de nagyon komolyan elbeszélgetnék vele, hogy mit hogyan. és ha valamelyikőtök nem tartja be, akkor örökre hello. ilyen esetben nem a szülőre vagy másra kell halgatni, hanem a józen eszedre és a szívedre.

2010. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szereted hajrá, de csak azért mert magányos vagy és nem tudsz barátokat szerezni ne erőltesd. Őt kihasználod, te pedig elmenekülsz a próblémáid elől.

Akkor is hagyd ha csak sajnálatból jönnél vele össze mert ki sirja a lelkét, csak meggyülölnétek egymást és neki is fel kell tudni dolgozni a szakitást.

2010. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én így voltam együtt az exemmel. 3évig. Nem csak vele vitatkoztam, hanem az anyjával is. Ő azt mondta lehetnék egy kicsit háziasabb, de már jóformán én vezettem a háztartás náluk.(nem éltem ott) A viták nem fognak elmaradni. Ez tuti. Egy kicsi változás lenne az elején de min. 2 hét és ott folytatódik ahol abbamaradt. Nagyon nehéz, de mérlegelj át akarod-e mégegyszer élni ugyanezeket a dolgokat, vagy fáj még egy kicsit és egy másik fiúval más élményeket, izgalmakat élni át. Csak rajtad múlik.
2010. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben már rég kihajítottam volna, mint macskát szarni. Nehogy már ő akarja megmondani, h milyen ruhát vehetsz fel, és ha nem tetszik neki akkor "megbüntet". Nem az apád, és nem vagy 10 éves. Ez kb akkoriban divat. Megértem, h most sírsz, meg szomorú vagy, mivel majdnem 3 évig együtt voltatok. Ez elég hosszú idő, pláne, ha szeretted is. Sírd ki magad nyugodtan, attól jobb lesz, de szerintem ne olvass ilyen szakítós idézeteket, hanem mondjuk nézz meg egy jó vígjátékot. Attól jobb kedved lesz. Nincs értelme gyötörni magad.

Az meg, h nincsenek barátaid, mindkettőtök hibája. Az övé mert féltékenykedett, és kisajátított magának, és a tiéd, mert hagytad magad. Egy normális kapcsolatban mindkét félnek vannak barátaik, és nem csak egymással vannak egész évben. Szerintem.

Meg ez a duma is, h te az övé vagy. Hát álljon már meg a menet. Nem egy tárgy vagy, hanem egy ember, szabad akarattal. Az egy dolog, h szeret, de ez már kezd beteges lenni. Ha újra összejöttök, a következő szakításnál meg majd azzal jön, h ha valaha szóba állsz vkivel, akkor jön és megöl titeket? Nem akarlak ilyesztgetni, de annyi ilyet hallani, h féltékenységből megölte a régi barátnőjét. Én a helyedben sürgősen megszakítanék vele minden kapcsolatot. De te tudod.

Remélem nem hoztam rád a frászt, nem az volt a célom. És remélem tudtam segíteni. Fel a fejjel, még rengeteg normális pasi szaladgál a világban.

2010. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

félek h nem tudom elfelejteni.

basszus. legszivesebben utána mennék.

de tudom h nem változna semmit a kapcsolatunk félek h újbol veszekedés lesz.

annyi esélyt adtam neki.

és hát mikor közölte h ln az övé agyok.huh kicsit megijedtem. mert én nem vagyok senkié

2010. aug. 6. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!