Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elviselni, hogy...

Hogyan lehet elviselni, hogy vége egy kapcsolatnak? -Mit tegyek, hogy ne a barátnőm járjon minden 10. percben a fejemben azóta is? -Szakítottam, és tudom, hogy nem szabad visszamennem hozzá.

Figyelt kérdés
19F
2011. ápr. 8. 19:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mármint,hogyan álljam ezt meg,hogy ne beszéljek vele egy darabig,ne őt lássam "Utcákon és tereken, Reggel a májkrémes kenyeren, Boltban a mosószereken":)
2011. ápr. 8. 19:55
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy "más" állapot. Nagyon nehéz, mindenki járt már így. Amit esetleg javasolnék: többet legyél a barátaidal, vidítsd fel magad /videók, viccek/, olvass tartalmasabb könyveket, segítsd anyukádnak, apukádnak, kisérd el horgászni és mondd azt magadnak: ennek így kellett lennie. Nem akarom újra kezdeni és ki akarok gyógyulni belőle. Így határoztam. Ura vagyok az akaratomnak.
2011. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Írtsd ki az életedből. Komolyan, Exterminatus: töröld mindenhonnan, Facebook, Iwiw, MyVIP, anyámfasza. Tiltsd és töröl MSNről/Skyperól, töröld a számát a telefonodból, a közös képeket takarítsd le a gépedről, és a polcodról. Minden, ami rá emlékeztet, pusztuljon - így lehet biztosra menni.


Nekem bejött többször is. :)

2011. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez szar helyzet, de gondolj bele, hogy a világon hányan jártak még így, és ők is túlélték, ráadásul most boldogok.

Én anno úgy gyógyultam ki a szerelmemből, hogy nagyon sokat gondoltam rá, de csakis a negatív dolgaira.Lassan egyre kevesebbszer jutott eszembe, és mostmár csak nagyon ritkán gondolok rá.Elfogadtam, hogy ez egy elb@szott szerelem volt.

2011. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én egy életen át szeretni fogok valakit aki megbántott és magamra hagyott amikor szükségem lett volna rá.Mégis ő életem szerelme és soha nem élhetek vele.Most megyek férjhez egy rendes emberhez mégis a szívem mélyén mindig szeretni fogom tehát ha erre van valami jó receptje valakinek szivesen veszem én is.
2011. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 hónapja szakítottunk a barátommal, de gyakran még mindig így vagyok, mint Te, kérdező.


Sok megoldás nincs, a másik hiányát át kell kínlódni, "ki kell hányni" magunkból az egészet.

Szerintem szakíts meg vele minden kommunikációt, úgy lehet csak elfelejteni.

2011. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
próbálj kikapcsolódni a barátaiddal, add ki a bánatod is, de ne ragadj le rajta.
2011. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Végy erőt magadon!Annyit kell tenned hogy kitartasz egy kijelentés mellett.:-Nem hívom,nem keresem,nem szeretem többé!Most mást várnál,de Nekem sajnos nem vált be mert gyenge vagyok és azóta is őrlödök. De hidd el hogy csak úgy lehet valamit elérni ha elhatározod magad és kitartasz. Mert ha beadod a derekadat magadnak bizonyítod be hogy Gyenge vagy mint Én. 24/Andi
2011. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valami új szerelem.... Csak ez gyógyít.
2011. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem ez sem segít évek óta mármint új szerelem........
2011. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!