Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy van barátom? 16l

Figyelt kérdés

Tanácsokat szeretnék kérni hogyan mondjam el a szüleimnek hogy van barátom.

Már egy hete járunk de még midig nem mondtam el a szüleimnek hogy van barátom....

Mostanába amúgy sem jó a kapcsolatom a szüleimmel így max.anyumnak merem elmondani de nagyon félek hogy balhé lesz...



2020. szept. 18. 16:14
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is már egy csomószor hazudtam emiatt szüleimnek és mérgesek rám és részben ezért nem merem nekik elmondani viszont félek hogy nagyobb baj lesz akkor ha nem mondom el...
2020. szept. 18. 16:17
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
"Anya, apa, egy hete lett egy párkapcsolatom."
2020. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Ez van, ha nem beszélnek otthon egymással a családtagok...

Fokozatosan kellene: 1. van egy fiú, aki bejön 2. találkozgatunk 3. összejöttünk

És lehetőleg ne ronts a suliban, akkor elfogadják, előbb-utóbb.

2020. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
97%

Esetleg áthívhatnád vendégségbe, nem feltétlenül úgy mint a barátod, hanem mintha csak egy haver lenne. Egy kis szerencsével és odafigyeléssel jó benyomást kelthet, utána pedig talán könnyebb lesz elmondani, hogy összejöttél azzal a fiúval aki a múltkor nálatok járt.

Hacsak nem nagyon szélsőséges otthon a helyzet, akkor szerintem mindenképp oszd meg velük. Mégiscsak egy elég fontos dologról van szó, biztos ők is szeretnék tudni, hogy mi van veled. Ha kihagyod őket mindenből, akkor joggal érezhetik azt, hogy teljesen kirekeszted őket az életedből.

2020. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Ezen mi olyan durva, hogy lányként (ráadásul nem 12 évesen), van egy barátod?:D Még ha barátnőd lenne, akkor megérteném, hogy hezitálsz, és segítséget kérsz.
2020. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Azzal hogy hazudsz csak rosszabb lesz. Én anno odaálltam anyu elé és el mondtam neki hogy találkozom van egy fiúval aki perzsa és kiemeltem hogy nem arab 😂 mondd el őszintén nekik és kérd meg hogy ne kiabáljanak veled ez miatt, mert ilyenkorba ez természetes dolog. Mesélj a fiúról örömmel nekik. Ha esetleg szomorú leszel miatta akkor majd legalább meg tudod beszélni velük. Ha nem hazudsz nagyon jó kis dolog lehet belőle. Vendégségbe magadtól meg be hívd őt, beszéld meg ezt is velük. Sok szerencsét, menni fog. Soha ne gyerekesen, a könnyebb úton akard megoldani a problémát. Vállald a tetteidet már szinte felnőtt vagy 😉
2020. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%
Úgysem ő lesz a férjed nem is muszáj elmondani gyerek szerelem
2020. szept. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
Mondd azt h terhes vagy,aztan kis hatasszunet. Vicceltél,de van baràtod.
2020. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Mièrt lenne balhé abból, hogy egy 16 éves lánynak van barátja? Ez egy teljesen normális dolog. Miért félsz? A szüleid tiltanak a pasiktól vagy mi ennek az előzménye?


Hogy a kérdésre válaszoljak valamennyire... nekem 14 évesen lett először barátom, éppen foci vébé ment a tévében mikor mondtam anyáéknak, hogy összejöttünk. "Jól van kislányom, majd ha gondolod mutasd be, várjuk szeretettel." Aztán néztük a meccset.

2020. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Az eddigi 3 sorban:

1. Átjött, mint "haver". Hazament, megkérdeztem h mi a véleménye róla. Kedvelte. "Az jó, csak mert járunk 😃"

2. "Elmentem randizni, este 5re hazaérek. Oda megyünk az xy-ba, telefon lesz nálam."

3. "Elmegyek a barátomért. 5 perc és jövök vissza bemutatni."

2020. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!