Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el otthon a...

Hogy mondjam el otthon a szüleimnek, h félcigány a barátom, akiről még nem tudnak? Eléggé a téma ellen vannak.

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 22:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

A fő kérdés nem az, hogy milyen a származása (részben), hanem hogy hogy él. Írd le, mit csinál a párod? Ha normális, tisztességes életet él, tanul/dolgozik, tiszta, becsületes és törvénytisztelő, akkor nem hiszem, hogy témává kell tenni a származását.

Én is félcigány vagyok, anyukámon egyáltalán nem látszik, hogy az, iskolát végzett, mindig becsületesen dolgozott, megteremtett egy tiszta, rendes otthon, becsülettel felnevelt minket, mindenben támogatott. Nekem, a félcigánynak két diplomám van, 4 nyelvvizsgám és 2 éve a szakmámban dolgozom elismerten. Ja, és a férjem szülei szerintem nem is tudják, hogy félcigány vagyok. nem azért, mert szégyellem, hanem mert egyszerűen nem téma, nem számít. De lehet, hogy elmondom nekik, kíváncsi vagyok, hogy mit reagálnak :)

2013. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%
Volt félcigány barátom, kihasznált, volt hogy meg is ütött és a dagadt exével csalt...ennyit róluk! A cigàny vér benne van, ne felejtsd el. Majd rájössz, remélem időben!
2013. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
53%
köszönöm a rasszista előítéletesek lepontozását! 2. válaszoló, tényleg úgy gondolod, hogy azért, mert te egy ilyenbe akadtál (és aláírom, hogy sok ilyen van), ezért nincs is jó, mert genetikailag???? belénk van kódolva az agresszió és minden ami rossz? Ásd el magad!
2013. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
Pont errôl beszéltem....
2013. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
?
2013. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Ha rendesen dolgoznak a szülei vagy rendes nyugdíjasok, ő rendesen tanul vagy dolgozik, normális lakásuk van és mondjuk a srác egy árnyalattal barnább csak, én nem firtatnám a helyzetet.

Tényleg írd le, milyen körülmények között él.

2013. aug. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
10%

Tudod az a baj (és akkor nyugodtan lehet rasszistázni), hogyha benne van a genetika, akkor megette a fene.

Attól még, mert félig cigány, az értékrendje is más, mint a tiéd.

2013. aug. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én Szlovákiában lakom, ő pedig kiköltözött a szüleivel Németországba... Amúgy iskolába jár, rendes, aranyos, és azt is tudja, h mi akar lenni h a felnől ( tűzoltó :) ) .... a bőrszínes árrnyalat pedig, sotétebb egy picit a bőre, de nem annyira árulkodó, h cigány, csak ismerik őket és ha mondom, h ki az akk tudni fogják.. :(
2013. aug. 17. 09:16
 9/26 anonim ***** válasza:
ráadsul távkapcsolat?
2013. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is volt. Testileg, lelkileg, idegileg hazavágott, a családomtól kiszakított,majd eldobott, miután szarrá alázott. Nekem soha többet. De neked hátha jó lesz...
2013. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!