Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hívjam fel? Vagy varjam meg...

Hívjam fel? Vagy varjam meg míg ő hív?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



Itt többet megtudhatsz, a helyzetemről.


2010. aug. 7. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ne hívd!Majd észbekap.Ha nem,és még ez folyik olyan 1 héten keresztül,akkor szakíts vele.
2010. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ha még azóta nem hívott fel, akkor nem számítassz neki!

Nem tudom hány éves vagy, és milyen komoly a kapcsolatotok,de hidd el nem ő a te életed párja!(azok alapján amit leírtál)

Sokféle kapcsolatom volt mire kikötöttem a jelenlegi páromnál,aki őrülten szerelmes volt(még most is)belém, mindent megtett értem.Azóta már család vagyunk, gyerekünk is van, és bizony még egy szerelmes férfi mellett is kell komprumisszumokat kötni.Ha már az együttjárás alatt minden este haverok, stb...Ne érdd be már az elején ennyivel!! Tudom, hogy nagyon nehéz de ha boldog akarsz lenni, akkor olyan pasit keress, aki megbecsül.

2010. aug. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek az elsővel :)
2010. aug. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 margoz ***** válasza:

Igen!,hivd fel! és közöld vele,hogy itt a vége!Mi az hogy te körbe ugrálod és elnézzel dolgokat neki?

A szerelem nem szenvedés,hanem szenvedély,önzetlenség.

Nem szeret téged,ezt már te is látod,csak egy kis bátoritás kell neked,hogy észre vedd a valóságot.

2010. aug. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondd, Te szeretsz szenvedni? Körbeugrálod, mindenben a kedvét keresed, nincs saját életed, csak az, ami hozzá kapcsolódik, majd besértődsz, hogy ő ugyanezt nem teszi meg ilyen világról leválósan, csak egy embert - azaz Téged - látósan, mint Te!

Legyen Neked is saját életed, ne egy másik emberhez fűződő kapcsolatod határozzon már meg!

Mielőtt megismerted nem is éltél? Mert, mintha az zavarna, hogy neki van múltja és élete rajtad kívül is.

legyen, bocs, pontosítok, VAN Neked is!

És ő nem kérte, hogy add fel érte.

2010. aug. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a részedről nem szerelem ezt nevezik érzelmi függésnek.Az érzelmi függés,lényege hogy egyedül a másik nélkül levegőt se tudsz venni és eléggé fojtó vagy a másik számára.
2010. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!