Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt haragudhatnak rám?

Emiatt haragudhatnak rám?

Figyelt kérdés
Apám élettársának a fia kölcsönkérte a traileremet, és nemet mondtam neki. Még januárban kölcsönkért 15ezer forintot, akkor azt mondta, hogy fizetéskor visszaadja, ami kb 5nap lett volna. Állitólag elfelejtette, én pedig soha nem kértem, csak most az újabb kölcsönkérésnél mondtam neki, hogy azért nem adom a trailert, mert még a pénzem sem adta vissza. Tegnap el is hozta a pénzt, de csak ledobta az asztalra, és elment. Azóta az anyja is szúrósan néz rám. Nem egy családként nőttünk fel, már 20éves voltam, mikor megismertem őket.

2020. szept. 25. 15:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Ez most egy tök jó és főleg olcsó lecke volt hogy megtanuld hogy soha senkinek nem adunk kölcsön, különösen családtagnak nem. Mert te vagy a világ szemete ha vissza mered kérni.

Nézzenek ahogy akarnak, a traileredet meg oda ne add!

2020. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
5%
En sem tudtam mi az a trailer, azt hittem valami draga luxus cucc. Mivel csak egy utanfutorol van szo akkor jogosan hargudhatnak. Mit lehet azon elrontani hogy sajnalod kolcsonadni egy csaladtagnak?
2020. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12 látszik, hogy még mindig nem vagy képben, hogy mit is kértek kölcsön. Ez az olcsó holmi történetesen több, mint 4000euróba kerül, azaz drágább mint egy átlagos magyar családi autó.
2020. szept. 25. 18:35
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyen az "olcsó" utánfutó!!!!

2020. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16%
Jó autót vehetett ha már kell trailer.
2020. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezért tartunk itt, ahol tartunk... Ez a mentalitás sokaktól odabasz :D A csávó tartozik, a kérdező tök normális módon nem cigánykodik, de másodszor már nem ad kölcsön semmit. Teljesen világos. Erre még valaki azt meri mondani, hogy jogos a harag? :D Megint a takony túrja az óvodást? :D

Egy trailert meg könnyen el lehet baszni, baleset, túlterhelés, közút stb, amiből csak gond van. Olyan ez, mint autót/motort/biciklit kölcsönadni. Nem pláne olyannak, aki annyira sem tisztel, hogy észben tartsa azt, hogy tartozik.

2020. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel ha haragszik. Igazad volt!
2020. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!