Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm kihasznál?!...

A legjobb barátnőm kihasznál?! Nem tudom de ez csak egy érzés mert mikor a régi barátommal voltam, akinek nincs autója akkor sosem mentünk strandra, vagy utcabálra.

Figyelt kérdés

De amióta új párom van akinek van autója, azóta mindenhova velem akar menni, és nem azért mert a barátom tetszik neki, vagy jól meg vagyunk vagy semmi ilyesmi.

Csak mióta van kocsi azóta velem akar mindenhova menni.


2010. aug. 7. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen.Mondjad neki fizess ki a benzint.Kíváncsi vagyok arra mit lép(ne)?
2010. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A női megérzés mindig jó és jó az is ha hallgatsz rá,mert ez így van ahogyan leírod!öszintén neked nektek nem rossz, hogy álandóan ott lóg a nyakatokban?
2010. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az enyem is mindig ilyen! Inkább képzel azt h z még jobbik eset, mert az én aratnőm meg minden reggel velünk jár suliba h ne kelljn gyalogoljon.
2010. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!