Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb és legrosszab...

Melyik a legjobb és legrosszabb érzés a világon?

Figyelt kérdés
fizikai és szellemi (érzelem)
2010. dec. 6. 21:46
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
75%

A legjobb a szeretet, a legrosszabb a gyűlölet.

Közhely, de szerintem így van.

2010. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
96%

A legrosszabb a csalódás és a gyász

A legjobb az önzetlen segítségnyújtás után amit érzel és a szerelem, ha viszonzott.

2010. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
98%
szerintem a legjobb a feltétel nélküli szeretet, a legrosszabb pedig a szégyen
2010. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
83%

Ja és fizikai:

Legrosszabb: A fogfájás

Legjobb: A masszírozás és a szex.

2010. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ezt nem lehet így meghatározni. Helyzet meg egyén függő. Pl. számomra ugyanolyan kellemes,és jó érzés tud lenni egy ölelés a legjobb barátomtól, mint egy szenvedélyes szex a szerelmemmel. És ugyanúgy tud fájni egy hazugság, mint egy idegbecsípődés.bár talán a hazugság jobban....
2010. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
95%
Fizikailag a legrosszabb a vesegörcs. Egyszer volt, nem értettem miért ébredek sírva...
2010. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
64%

A legjobb érzés eddig az életemben /máséról nem tudok nyilatkozni/, amikor hosszas szenvedés és fájdalmak után a kezembe foghattam a gyermekemet. Az a pillanat minden fájdalmamat elmulasztotta. Nem tudom, mi annak az érzésnek a neve, szerintem leírhatatlan, de az biztos, hogy nem sokára újból átélhetem :)


A legrosszabb? Talán a hiány, amit egy elveszített barátunk/ családtagunk után érzünk /fokozva azzal a lelkiismeret furdalással, hogy nem mondtad el neki, mit is jelentett

2010. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
98%

Legjobb: Szeretet, szerelem, szenvedélyes szeretkezés, őszinte mély érzelmekkel teli beszélgetés

Legrosszabb: gyász, hazugság, csalódás, bármilyen fájdalom

2010. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
54%

A legjobb a boldogság és az orgazmus, ha jól csinálják :)

A legrosszabb a halálfélelem és fizikailag nem tudom. Még soha nem ért igazán nagy fájdalom. Volt pár, amikor elájultam, de azt meg nem éreztem, szóval nem volt rossz.

2010. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
98%
szerintem a szerelem...mindkét kérdésre a válasz.
2010. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!