Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak emberek, akik...

Tényleg vannak emberek, akik azt hiszik, hogy két ellenkező nemű testvér felizgul egymásra?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam (akinek csak egy fiú testvére van) mióta megtudta, hogy van egy nővérem, folyamatosan azt kérdezgeti, hogy szoktam-e utána leskelődni, vagy hogy láttam-e már meztelenül. De mondtam neki, hogy egy ember nem izgul fel a testvérére, mondtam hogy gondolom ő sem nézegeti az anyját, de arra meg azt mondja, hogy de ő már idősebb. És folyton mondja, hogy ha lenne lány testvére, biztos hogy egész nap leskelődne utána...

Akinek nincs lány testvére, ti is ilyenekre gondoltok ha valakinek lány tesója van, vagy csak ez az egy gyerek ilyen hülye?


2020. okt. 2. 14:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Nemá ' bakker!
2020. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként nem hiszik hanem tényleg vannak ilyenek.


De amúgy nem...nekem nincs lánytesóm mégis undor fog el ha arra gondolok,hogy valaki szexuálisan néz a testvérére.

2020. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Itt a gyakorin azért akadnak, akik tesójukra, vagy még inkább féltesójukra ráizgulnak. És mások, akik ebben semmi kivetnivalót nem találnak.

Nekem fiúként fiútestvérem volt. Kicsit szokatlan volt, amikor olyan került szóba különböző nemű testvéreknél, hogy egymás előtt levetkőznek kamaszként. Aztán mondták, hogy ez egészen más, hiszen testvérek. Tudomásul vettem. Leskelődni viszont eszembe sem jutott volna, ez egészen biztos.

2020. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%
Kamaszkorban? Ne viccelj, bármire, bárkire.
2020. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem feltétlenül hülye, csak kanos. Akinek nincs ellenkező nemű tesója, annak lehet, nem alapvető, hogy mennyire aszexuális dolog számodra a tesód (akár meztelen) teste.

Minden ember magából indul ki, ha neki tetszik a nővéredről alkotott kép a fejében, akkor nem érti, hogy neked miért nem.

Benne nincs meg az a szociális gát, ami benned nyilvánvalóan (és nagyon helyesen) kiépült.

2020. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
96%
Még csak azok a lányok sem tetszenek akik egy kicsit is hasonlítanak a nővéreimre.
2020. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
20%
Inkább te vagy a naív, ha azt hiszed, hogy ez nem történik meg elég sűrűn.
2020. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Aki a lánytestvérére ráizgul, az majd a saját lányára is.

Beteges, de van ilyen. Itt a Gyakorin meg pláne.

2020. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%

Volt egy ilyen agybeteg pasim, aki ugyanezt gondolta, ki is fejtette, hogy mivel neki csak fiútesója van, el sem tudja képzelni, hogy működik ez, de biztos benne, hogy rám van mozdulva a bátyám. Abban is biztos volt, hogy a nevelőapám molesztált kiskoromban, mert az mindig úgy van! és hogy a barátnők kamaszkorban mind kipróbálják egymással a csókolózást meg van egy kis petting, szóval igazán beavathatnám a részletekbe.

De hál istennek az emberek többsége normális. :)))

2020. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%
Nekem a barátnőm volt féltékeny arra,hogy mi az már hogy boxerban mászkálok a lánytesóm előtt...Nem is értem,szerintem normális ember ha akarná se tudná elérni hogy felizguljon 1 családtagra,vagy akárcsak másképp tekintsen rá...Nyílván fantáziálnak ilyenekről sokan,de teljesen más amikor te élsz a helyzetben,mert akkor tök alapvető hogy semlegesként tekintesz a másikra,nézhet ki bármilyen jól...
2020. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!