Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ellenkező nemű testvéreknél...

Ellenkező nemű testvéreknél verekedés mennyire normális?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 19:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A normalis furcsa szó rá..

De jellemző és megszokott, tán gyakoribb, mint azonos neműeknél....

Kb tesóm gimis koráig verekedtünk, én ekkor 17 voltam a lány


Jó tesók vagyunk felnőttkent, és akkor is azok voltunk

2015. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
A testvérek közötti verekedés nemtől független. Nem tartok normálisnak semmilyen verekedést, de mindennapi jelenség mék kisgyermekkorban. Mikor nőnek, el szokott múlni.
2015. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Törvényszerű.
2015. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

Ha a lány bunkó akkor nyugodtan kaphat egy-két pofont.

Pl anno a lány testvérem azt hazudta apámnak hogy meleg vagyok, ő meg 1 hétig kerülgetett, aztán megkérdeztem mi baja van, elmondta hogy tudja, kérdezem mit? Mondta hogy meleg vagyok, erre mondom ezt ki mondta? Hát a testvérem..

Megbeszéltem hogy nem stb, aztán amikor mind2-en dolgoztak adtam egy akkora pofont a lánytestvéremnek hogy sírt vagy egy óráig. Amúgy azt mondta azért hazudta ezt mert őt nem szeretik, pedig ő sokkal több mindemint kapott mint én.

(Mobil, ruhák ilyesmi)

2015. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen "normális". Mi is sokat verekedtünk a bátyámmal, amíg gyerekek voltunk (akár unalmunkban is).
2015. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy évesek. Amikor gyerekek voltunk, mi is sokat verekedtünk. Idővel ezt mindenki kinövi, és normális esetben szereti a testvérét.
2015. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindketten lányok vagyunk, állandóan csépeltük egymást. Férjemnek egy húga van, ütötték volna egymást ők is, de ő mindig le lett ugatva, hogy ne bántsa, mert ugye kicsi, meg hát lány is. A húga meg ezt kihasználta, provokálta a bátyját, majd amikor kapott érte egy sallert, ment sírni a szülőknek :D Ennek ellenére megvolt náluk is. Az én anyám az ilyen verekedésekre mindig azt mondta, hogy "egészséges testvéri kapcsolat" (nemtől függetlenül). Persze azért ránk szólt, de nem nagyon akadt fenn rajta.
2015. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kortól függ
2015. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat meselhetnek enis, lany vagyok a fiu tesom 2 evvel naggyobb, szente mindennapos volt, es jo tesok vagyunk...attol fugg meddig mennek el..
2015. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én felnőtt fejjel is szoktam a lánytesóimmal. De ez inkább bírkózás mint tényleges verekedés. 24/N
2015. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!