Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy több év...

Volt már olyan, hogy több év harag után újra jóban lettél egy családtaggal?

Figyelt kérdés
Röviden annyi a történet, hogy több, mint 2 éve rosszban vagyunk a barátom ikertestvérével és a párjával. Régen nagyon jóban voltunk , együtt is éltünk, épp ebből lett egy nagy veszekedés, azóta nulla a kommunikáció. Nekik is és nekünk is van okunk haragudni, de mi túl tudnánk lépni a sérelmeinken, ők nem tudom hogyan gondolkodnak az ügyben. Nem sokára lesz a páromék születésnapja és arra gondoltam, hogy felkérésném a testvérét, hogy hátha ők is békülnének. Illetve esküvőnk is lesz januárban és amikor beszéltünk a vendégekről akkor mondta a barátom, hogy sose gondolta volna, hogy a testvére nem lesz ott. Nyilván nagyon hiányzik neki és elképzelhetetlennek tartom, hogy a testvérének ő ne hiányozna. Persze ők is tehetnének az ügy érdekében, de nem tesznek és valakinek muszáj lenne, miért ne lehetnénk mi azok? Nektek volt már olyan, hogy pozitív irányba fordult egy ilyen családi kapcsolat?
2020. okt. 13. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2020. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de soha nem is éreztem rá igényt.
2020. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szintén nem érzek igényt, sokkal jobb életem van mióta nem tartom a kapcsolatot a testvéremmel.

Bár ez mindig mind a 2 félen múlik. Lehet, hogy happy and lesz a vége, de sajnos nem ez a jellemző.

2020. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Apám alkoholista, pszichés beteg és nagyon agresszív. Több rendőri intézkedés is történt. Nagyon durva dolgokat tett. Több évig nem beszéltem vele, aztán sok mindent én magam is átgondoltam, ő is, rengeteget változott jó irányban, megpróbálta jól felépíteni az életét, így kibékültünk. Nem olyan a kapcsolat, mint gyerekkoromban volt, de azért szoktam vele találkozni, járunk hozzá.
2020. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem.Elég volt a gyerekkorom. Kizártam az alkeszeket.
2020. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok ilyen volt az életemben, konkrétan egy, de vele kölcsönösen lesz.rjuk egymást, nekem ő idegen. Éljen felőlem 200 évig is, de semmit nem tudok róla, és ez így is marad.
2020. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
még nem
2020. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A régi már sosem lesz.

Nekem is volt hasonló, de rég nem a régi, csak felszínes

2020. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Sok kell ahhoz, hogy valakivel megszakítsam a kapcsolatot és ha ez megtörténik, akkor onnantól soha többet nem vagyok rá kíváncsi. Tapasztalat, hogy az emberek nem változnak. Akkor sem, ha egy ideig meg tudják játszani magukat.
2020. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen és jól alakult.

Anyám egy végtelenül mérgező személyiség volt és az ő áldásos tevékenysége folytán a szűkebb és tágabb családban mindenki utált mindenkit.

Aztán meghalt és "érdekes módon" minden elsimult.

A testvéremmel és a családjával a legnagyobb a szeretet, de az egyik nagynéném is kedves családtaggá vált, szeretjük.

2020. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!