Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ilyenkor?

Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy apa egyszerűen imád gépezni . Ez odáig fajult , hogy ha megyünk valahova , igazodni kell a netes játékához kell igazodni . Ma is anya be szeretett volna menni egy koncertre , de csak kistesómmal és mamával tudott bemenni , mert én meg közben rosszul lettem . Anyu azt mondta , hogy ez egy ölön aluli ütés volt apától . Most is gépezik . Én felálltam , menni akartam apával beszélni , hogy miért fontosabb neki a net , mint anyáék . Anya visszatartott . Én mondtam neki , hogy legalább ő beszélje már meg vele , de azt mondta , hogy ha a netes játékok megelőzték őt , akkor nincs miről beszélni . Anya végül elment lassan 15 perce , de amikor elköszönt tőlem is láttam rajta , hogy nagyon szomorú volt . Hát még szép .


Mit tudnék tenni ??? Apát csak a gép érdekli ... Ha tűz lenne szerintem a laptopját mentené meg először ... ( na jó , lehet , hogy ez túlzás)


14/F


2010. aug. 8. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

nagyon szomorú, de sok családban ez van....tv....számítógép, sajnos ezt max anyukád tudja megoldani, de legfőképp apukád Te csak annyit tehetsz h nem leszel ilyen!

Anyukádnak biztos sokat jelent, h mellette állsz!

2010. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez természetes , hogy kiállok mellette :)
2010. aug. 8. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:
És, ha akkor beszélnél apukáddal, amikor anyukád nincs ott? Lehet javulna a helyzet, ha tudná, hogy anyukádnak, és neked is rosszul esik.
2010. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már beszéltem apával ... azt mondta , hogy nem azért nem ment el , mert kellett neki a gép , hanem azért , mert nem kíváncsi az előadóra . Na akkor mondtam neki , hogy miért nem kellett ezt elmondani anyának , mert az anyának jobban fáj , hogy többre értékeli a laptopot ... Már én sem tudok rajta kiigazodni . Amikor mondtam a magamét , akkor apa perzse hátat fordított és elment TV-zni vagy laptopozni ...
2010. aug. 8. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Pedig egyszer-egyszer megerőltethetné magát, és elmehetne anyukáddal, ha nincs is kedve. Jobbat nem tudok mondani, ha anyukád nem akar vele beszélni.

2010. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én anyut mindenféleképpen rábeszélem , hogy ezt beszélje meg apával ! Köszönöm a válaszokat !!
2010. aug. 8. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!