Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tehetek?

Ilyenkor mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok igazolatlanom összejött,de nem azért,mert direkt lógtam,sajnos muszáj bolt hiányoznom,nem kevésszer......most ezt itt nem írnám le.A lényeg,hogy már 18vagyok,ilyenkor mit tesz az iskola?

Kirúghatnak?

....nem tanulhatok tovább?


2011. máj. 10. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
ha összegyűlik egy 40-50 igazolatlan évet ismételsz, ha nem akarsz akkor mehetsz utadra, de nem lesz érettségid
2011. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt osztályfőnököddel beszéld meg, mert van törvény, de minden a kedvességén múlik. ha betöltötted 18at, akkor tuti nem fogsz évet ismételni. vagy kirúgnak, vagy elintézitek a dolgokat.
2011. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, beszélj a tanáraiddal, osztályfőnököddel, nem kell a legrosszabbra gondolni rögtön.


Én is anno sokat hiányoztam-túlléptem jóval az engedett számot...nem katasztrófa, ha tényleg indokoltan tetted.

2011. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnyugodtam kicsit,remélem,hogy maradhatok.
2011. máj. 10. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!