Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak és a...

Mit vegyek a páromnak és a családjának Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szeretném a segítségeteket kérni, hogy mit ajándékozhatnák a páromnak és a családjának?


Ez a 3. Karácsonyom és szeretnék valami ötletes de nem drága dolgot ajándékozni.


Páromnak gondoltam, hogy egy szép meleg pulcsit veszek neki :-)

Meg még valami kis apró dolgot.


Párom anyukájának már vettem egy karácsonyi üveg tálcát, tehát neki már meg van az ajándék.


Párom bátyjának aki 27 éves, nem tudom mit vehetnék, neki az érdeklődési köre a számítógép, számítógépes játékok (amik szerintem nagyon drágák) és DVD.

Eddig mindig DVD-t kapott és egyszer vettünk neki Pendriv-ot.

Tehát neki sajna nem tudom mit vehetnék.


Párom nevelőapjának, hát ez szintén egy nagy kérdés, fogalmam sincs és azt sem nagyon tudom hogy Ő neki mi az érdeklődési köre.

Azt tudom hogy piát nem nagyon fogyaszt, tehát ez azért kilöve.


Párom nagybátyának, hát ez sem egy könnyű téma.

Neki eddig mindig bort vittem, de most már szeretnék valami mást.

Sajna neki nem igazán lehet ajándékozni, valahol mindent megkritizál.


Nagybátyájanak a párjának gondoltam valami kozmetikai dolgokat,kézkrém stb.


A nagymamának sem tudom mit lehetne vinni, lehet hogy kap egy hímzett asztalterítőtt, láttam hogy azok vannak nála és szereti.


Anyukámat megkérdeztem, hogy mit lehetne ajándékozni, Ő azt mondta ne vigyem túlzásba, amit valahol meg is értek, de én szeretek úgy ajándékozni, hogy az emberhez ne hozzávágjam azt a valamit, hogy nesze itt van, hanem azért az legyen ajándék.

Tudom hogy nem azon múlik valami, hogy mekkora az értéke, hanem, hogy hogyan ajándékozzák.

Olykor azt gondolom, hogy valami olyat kéne adnom ami maradandó, hát nem tudom hogy ez lehetséges lenne.


Ötleteiteket köszönöm!


2008. nov. 29. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

A bratyónak vegyél egy jópofa egeret v. klaviatúrát, annak biztosan örülni fog.

Nevelőapukának, nagybácsinak vegyél könyvet pl.

A többire meg már tudod a választ. Szerintem teljesen jók lesznek azok, amiket leírtál.

2008. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

A bátyjának még vehettek egy ien cd tartót, ha úgyis ekkora kocka... .

Többieknek meg talán könyvet...

2008. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 yuda ***** válasza:
100%

Szerintem nem ártana,ha megosztódna ez a pároddal-mert sok helyen csinálják úgy hogy oroszlánrészben mindenki a saját rokonainak vesz-persze közösen adjátok oda,de ő csak jobban ismeri őket.-Nem?-egyből megosztódik a teher...gondolkodjon ő is.


Párod bátyjának: kamera...mikrofonos headset...Dvd filmek ,játékok netről is letölthetőek-rá lehet nyomtatni a lemezre eredeti képet,vagy a ti fotótokat-emlékbe...bluetooth sugárzó...DVD tartó polc..autóba,vagy csak úgy mobil DVD táskák is vannak...


Télen be vannak az emberek szorulva a szobába-érdemes lehet erre az időszakra..pl.1000 db-os puzzle...összerakhatós makettek /repülő,hajó...stb/ férfiak is szeretnek ezzel pepecselni,ragasztgatni...ezekből hagyományt is lehet csinálni és már várják az újabbakat.

2008. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad hogy ezeknek az embereknek közösen veszitek vagy te egyedül, mert ez nem mindegy. ha közösen, akkor törje a fejét a párod is, igazábol nem a te dolgod lenne ezt kitalálni és megvalósítani. ha meg egyedül, akkor ez túlzás egy kicsit.


mi úgy csináljuk hogy a párommal együt találjuk ki, ö fizeti azokat, és meg a saját családomnak. de együt adjuk oda és kb ugyan annyit költünk a két családra.

2008. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!