Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túlzás ez egy kicsit?

Nem túlzás ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Hogy a 8hónapos gyerek mindent megkap, minden nap új ruhák, új játék már van neki kb 30db.

És most egy csomó homokot kellett behozatni az udvarra, hogy játsszon az új dömperével meg a lapáttal.

Pedig 1.nem is érti meg mi mire való 2.ezzel még lehetne várni 3.nem is köti le És minden miatt hisztizik már most


2010. aug. 9. 18:06
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
de ha az ember szólni mer, hogy hisztis meg kényes a gyerek akkor még ő a hülye.
2010. aug. 9. 18:06
 2/37 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk a szerepeket... Te ki vagy ebben a szituban? A kényes gyerek szülője? Vagy a szomszéd?
2010. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
a nagynénje.
2010. aug. 9. 18:11
 4/37 anonim ***** válasza:
71%
...és így születnek az elkényeztetett hisztis .....-k.
2010. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

én néha mondom hogy "jaj de kényes a gyerek" erre a bátyám lehurrog, hogy "jaj nem csak fáradt, éhes tb." mindig mindenre van magyarázata...:S Pedig ez hiszti! Ordit, de könny egy szál se. És sokszor fetreng a földön már most.

És elég hiperaktív

2010. aug. 9. 18:15
 6/37 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nagyon sok szülő megteszi, vagy legalábbis megtenné, ha tudná. Korlát csak a képzelet lehet. Nincs gond azzal, hogy elhalmozzák különféle dolgokkal, attól még a gyerek komoly gondolkodású felnőtté válhat. Kérdezd meg magadtól miért zavar, hisz az az ő életük, kárt a gyerekben nem tesznek, neked nem ártanak, én kifogásolható dolgot nem látok. A válasz benned lesz.
2010. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
csak tudod idegesítő hogy amikor itthon vagyok, a gyerek reggel 10kor ordit mert nem kap meg valamit. És délután is visit meg este is. Elég zavaró, hogy szólni sem lehet
2010. aug. 9. 18:17
 8/37 A kérdező kommentje:
és azért más dolog ha sir és más dolog ha hisztizik mert nem kap meg valamit, vagy hasonló
2010. aug. 9. 18:18
 9/37 anonim ***** válasza:
78%
hagyd,majd később rájönnek,hogy elb@szták,amikor már mindegy lesz...
2010. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
58%
18:15: Gondolom te is így neveled a gyereked azért mondod!! A hugom sem kényes és 2 éves
2010. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!