Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szorongtok az idős szüleitekér...

Szorongtok az idős szüleitekért a koronavírus miatt, megfordult a fejetekben hogy talán még idén elkapják és meghalnak?

Figyelt kérdés

#vírzs
2020. nov. 11. 11:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
88%

Én a fiatalokért aggódom.

Ma is meghalt koronában egy 31 éves nő.

2020. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
90%

Most halt meg egy barátom anyja a korona miatt. Mindkét szülőm idősebb nála. Rettegek a gondolattól, hogy talán én viszem haza nekik. Ezért ciki vagy nem, ha nagy ritkán találkozunk (Anya többet akar, de én nem akarok kockáztatni), akkor nincs ölelés/puszi. Komolyabban tartom az előírásokat, mint mikor magamra vigyázok bárhol máshol, pedig nem vagyok könnyelmű.

Apám már nyugdíjas, de Anya eljár még dolgozni, nagyon féltem őt.

2020. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes lelkivilága lehet azoknak, akik itt lepontozzák a szeretteikért aggódó válaszolókat. :(
2020. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!