Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok megbeszélni semmit...

Nem tudok megbeszélni semmit a férjemmel?

Figyelt kérdés

Ti megtudtok a párotokkal mindent beszélni.Lassan 17 éve vagyunk együtt. Soha nem tudtam vele megbeszélni semmit. Pár éve már nagyon megromlott a kapcsolat köztünk. Szex is kb.2-3 havonta esetleg de az is a 0val egyenlő. Igaz én már nem is kívánom. Volt hogy meg is csaltam. Hiába akarnám hogy rendbehozzuk már csak a gyerekek miatt is nem sikerül. Ha le akarok vele ülni megbeszélni akkor csak annyit mond hogy nem igaz amiket mondok és hogy ő szeret bennünket. De nem lehet vele max.1-2 mondatot beszélni mert nem érdekli meg ő fáradt ehez stb. Válni nem akar nyitott házasságot is ajánlottam neki abba se megy bele.

Nem lenne ő rossz ember de nem apának és férjnek való.



2020. nov. 15. 16:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Volt egyáltalán köztetek nagy szerelem vagy összhang? Úgy tűnik, hogy belementél egy házasságba, ami már a kezdetek óta halálra volt ítélve. Ő érdektelen veled szemben, te pedig nem is tiszteled őt, mint férjet ("Volt hogy meg is csaltam.") Egyik kutya, másik eb.

Vagy végigéled így az életed, vagy cselekedsz és pontot teszel a végére.


"Ti megtudtok a párotokkal mindent beszélni?" Igen, szerencsére sosem volt még olyan, hogy valamit nem. Nem mennék bele egy olyan kapcsolatba, ahol a másik fél nem hajlandó kommunikálni. (De ne csak benne keresd a hibát, hidd el, benned is van bőven a leírtak alapján.)

2020. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a házasságból már rég ki kellett volna lépni.Hűlyeség a duma,hogy a gyerekek miatt együtt maradunk.Azoknak se jó,ha érzékelik a szülők közti feszültséget
2020. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
Oké, hogy ő nem akar válni, de te mit akarsz?
2020. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%

Az embernek csak egy élete van csak mondom.

Anyum is lépett 54 évesen. Nem folyamatos idegben akarja leélni az ember az életét. Sokkal nyugodtabb lett utána.

2020. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14%

A sok okos valaszolo aztan ott ult 17 evig a kerdezoek lakasaban es pont kepben van es tud itelkezni.


Kerdezo en se tudoktul sokmindent megbeszelni a ferjemmel.

A ferjed esetleg nem depis vagy hormonzavaros vagy neki is gan valakije. Sztem ha eleg nagyok a gyerekek akkor majd valj.

Persze elotte tegyel felre es epp a valas idejen veletlen se legyen szeretod es utana fel evig latvanyosan szomorkodj...aztan sok boldigsagit!

2020. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%
A férj azért nem akar válni mert valószinű hogy kényelmesen eléldegél melletted, mert kiszolgálod. A gyerek nem indok. Az én szüleim is elváltak kiskoromban, de inkább éltem csonka családban nyugalomban, mint egy olyanban ahol a szülők egymást ölik.
2020. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%

Ribizli vagy! Olyan féreg fajta.

A félrelépő férfiakra is hasonlókat írnak. Így neked is jár.

2020. nov. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!