Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én is ilyen szerencsétlen...

Ha én is ilyen szerencsétlen leszek én is mint a családom, akkor minek tanulok? 21/f

Figyelt kérdés

Na szóval azt mondják hogy az élethez kell egy bizonyos szerencse, de sajnos ez az én családomban sajnos nincs jelen.

Anyukám diplomás tanár, mégis takarítónő

Apukám asztalosmester, mégis kukás

A bátyám könyvelő, mégis gyári munkás

röviden ennyi. Nem szégyen a tiszta munka, de miért pont ezek, ha sokkal többet is ki tudtak volna kihozni az életükből.

Én műszaki menedzsernek tanulok. Néha felvetem magamnak a kérdést hogy minek tanulok, ha a mekiben fogok dolgozni.

zavar ha megkérdezik hogy mit csinálnak a szüleim. Mindenki azt gondolja hogy biztos analfabéták. Pedig értelmesek. És ez bánt.


2020. nov. 19. 08:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Emellett apukám kertészkedéssel próbálja kipótolni a fizetését.

Persze én is dolgozom az egyetem mellett.

2020. nov. 19. 08:30
 2/20 anonim ***** válasza:
60%

A boldolgulás NEM szerencse kérdése, hanem szorgalom, akaraterö és kitartás kell hozzá. (Meg nem egy zsákfaluban kell élni)

Másrészt meg igen gáz, ha szégyelled a szüleidet, senkinek semmi köze ahhoz, hogy mit dolgoznak.

2020. nov. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem őket szégyellem, hanem rosszul esik ha valaki azt gondolja róluk, hogy buták.
2020. nov. 19. 08:36
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem Győr nem zsákfalu
2020. nov. 19. 08:38
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Miért dolgoznál mekibe? Nem a családodon múlik ez,hanem rajtad. Ha te véghez viszed a terveidet,akkor nem fogsz mecibe pénztároskodni.
2020. nov. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Asztalosként nem tud megélni? :) Háát... pedig ha ügyes akkor nagy igény lenne rá. Anyukádat megértem ,nem mindenkinek van idegzete hülye gyerekeket tanítani.
2020. nov. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
Talán rossz helyen laktok. De nem írtad le mióta melóznak ott. Vagy most csak ott volt meló. De nem jelenti, hogy örök életükben ott fognak rohadni. Te meg tanulj a hibájukból, legyél mobilis, oda kell menni, ahol munka van.
2020. nov. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
Csak az nem dolgozik a szakmájában Akai nem szereti csinálni, vagy nem ért hozzá. Te szereted amit tanulsz? Értesz is hozzá? Akkor ne akarj mekiben munkát vállalni
2020. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonymousreview60 ***** válasza:
71%
Pont ez a lényeg, hogy neked nem kell úgy elcseszni mint nekik. Viheted te sokkal többre.
2020. nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos ezt a lúzer életszemléletet adták át neked, de ezt tudatosan építsd le magadban és igenis dolgozz azon, hogy elérj vmit, ne menj el a lehetőségek mellett és dolgozz keményen.
2020. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!