Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl reagàlom , hogy nem...

Túl reagàlom , hogy nem tetszik a dolog ,hogy a pàrom felügyeli az unokatestvèrét ,aki karantènban van ?

Figyelt kérdés

A gyerkőc tanàrnènije koronàs,igy az osztàlyt beraktàk karantènba. Mèg nem mertem mondani neki, de nagyon nem tetszik a dolog,hogy ő van vele otthon. Tegyem ezt szóvà?


24/L


2020. dec. 2. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ne
2020. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Én nem értem, hogy mi a gond 🤔
2020. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Te tipikusan olyan vagy, aki mindenbe beleszólna, igaz?
2020. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
2: a gyerek nem tud suliba menni, mert az osztálya karanténban van. Szülők vsz dolgoznak, így az unokatesót kérték meg, hogy vigyázzon rá. Unokatesó párja meg aggódik.
2020. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
miért gond ez? nem értem...
2020. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
tudod, van valami korona, vagy vírus, vagy mittomén, ami fertőz...
2020. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

és? maszk, fertőtlenítés.

vagy maradjon egyedül a kölyök, mert nincs más hadba fogható, mint az unokatestvér?

avagy unokatestvér nem kaphatja el mástól, például a fentebb reklamáló barátnőtől? csak ettől a karanténba rakott kisgyerektől?

türelem, tolerancia, nem élünk könnyű időket.

2020. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Ha a párodnak nincs ezzel problémája, és betart bizonyos védekezési szabályokat, pl. maszk, akkor rendben van. (Erre jogod van megkérni, hogy hordjon maszkot és vigyázzon rád.) Ami problémát látok benne, az az, hogy ugrasztják. Gondolom ingyen és rendszeresen? Mert ez unokatestvéri szintű kapcsolatnál azért már problémás szerintem. Főleg akkor, ha esetleg a párod nem is szívesen csinálja, csak nem mer nemet mondani. Na ez probléma!
2020. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg nincs más opció jelenleg, mindenki próbálja a legtöbbet kihozni jelenlegi helyzetből. Az biztosan nem segít, ha te érre az amúgy is szar helyzetre még ráteszed a hisztidet, mert akkor garantáltan feszültség lesz mindenki között. Szóval nyugi, ha betartja a megfelelő óvintézkedéseket, jó eséllyel nem lesz semmi baja, főleg, hogy fiatal.
2020. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Vagy az a probléma, hogy addig nem veled foglalkozik?
2020. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!