Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok nektek nem tetszik ha...

Lányok nektek nem tetszik ha egy fiúnak kicsit nagy a feneke?

Figyelt kérdés

Azért mert a lány uncsim azt mondta hogy nagy a se*gem (onnan tudom hogy a másik uncsim elmondta)

:(


Kb 180cm 86kg lehetek.


16f



2020. nov. 18. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Hát ezen nem lehet változtatni. Legalábbis eddig csak seggnagyobbításról hallottam, kicsinyítésről még nem.
2020. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kérlek valaki válaszoljon a kérdésre..
2020. nov. 18. 19:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, mit értett nagy segg alatt. Ha azt, amire én gondolok, akkor nem tetszik, ha neki más számít nagy seggnek, akkor nem tudom
2020. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
küldj magadról egészalakos ruhás képet légyszi priviben és megmondom őszintén. Hátulról és oldalról is. Köszi
2020. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 bocsi nem vagyok meleg.
2020. nov. 18. 21:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor honnan tudjuk, h mekkora a feneked? Amúgy lány vok, de már nem érdekel
2020. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocsi :D
2020. nov. 18. 21:34
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Nyugi, mindössze észrevételezték, hogy nem vagy olyan vézna, mint mások, csak ezt ilyen hülyén sikerült magukból kiadni. Mit mondjak, nem vagytok még túl érettek. Ez a magasság/súly arány nagyon messze van attól, hogy utána mutassanak az utcán: hú annak ott mekkora sëgge/hasa/akármije van, mert nincs! Kicsit combosabb vagy ennyi. Legalább nem lebegteti az ülepeden a szél az üres nadrágot. Az sem egy csodálatos látvány. Arra figyelj oda, hogy azért tovább már ne nagyon hízz.
2020. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy el kell, hogy mondjam hogy lányként megfigyeltem a velem azonos nemű barátaim között, hogy sokan szeretik, megnézik a jó értelmében ha egy pasinak jó a feneke.(igazából én is, de kínosan érzem magam, ha csak magamról beszélek.) Igazából ez olyan jellegű, mint amikor a pasik nézik a nőkét, csak a lányok az ismeretségi körben legalábbis, jobban az alakját nézik annak a hátsónak, az meg hogy nagy, az csak plusz, ha amúgy jó formája van :D
2020. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
(Az jó, ha bejön nekik, mert enyém sem épp kicsi. Bár én inkább a pocakomra hallottam vissza párszor megjegyzést, meg egyszer a combomra. 182cm / 90kg 18/F. Nehéz elhinni, mert tavaly még "csak" 78-80 voltam.)
2020. nov. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!