Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy párom ne a...

Mit tegyek, hogy párom ne a számítógépes játékokkal töltse az időt?

Figyelt kérdés
Nem tudom felfogni, hogy mi a jó ezekben a játékokban? Lenne egy csomó dolga, amire megkértem, hogy segítsen nekem otthon, ehelyett a számítógép előtt ül. Mit kéne tennem? Tiltani nem akarom, kérni sem, azt szeretném elérni, hogy ő maga jöjjön rá, hogy ez így nem helyes. Fiúk is válaszolhatnának, hogy mi a jó ezekben a játékokban, mert én nem értem.
2010. aug. 11. 19:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Ugyanazért, amiért nektek jó petyózni a barátnőitekkel, és órákon át vásárolgatni!
2010. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Vegyél fel egy ápolónő szerkót, úgy kérd! Biztos figyel majd rád!
2010. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Első, miből gondolod hogy a kérdező ilyen? Mert én magamból kiindulva nem vagyok vásárolgatós pletyizős csaj...

16/

2010. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, elküldte a felénél :)


16/L vagyok, és az én párom is ilyen, és egyszerűen lehetetlen kirángatni a gép elől.

2010. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki,hogy ez így nem állapot,legyen már normális...Amúgy mennyit szokott játszani?Mert ha esetleg úgy van,akkor lehet hogy számítógép függő,ami ugyan olyan súlyos betegség,mint a szerencsejáték vagy az alkohol függőség.
2010. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az én pasim se jobb :)

Megkérdeztem tőle, erre azt mondta:


Te mit választanál? Inkább beülnél 1 étterembe, és vásárolgatnál ruhákat aztán moziba mennél,

vagy ehelyett segítenél egész nap fűrészelni a pasidnak?


Szóval ő inkább játszik, minthogy szenvedjen a hülye háztartási munkákkal :)

2010. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és szeretem a számítógépes játékokat. Bár attól függ, milyet, az igénytelen, lövöldözős véres vackokat nem szeretem, de vannak igényes játékok jó történettel és jó szereplőkkel. A gond nem az, hogy számítógépes játékokkal játszik a párod, hanem hogy emiatt elhanyagol téged meg a teendőit. Ha ez a hobbija, hadd csinálja, de ne menjen ez a se a háztartás, se a kapcsolatotok rovására. Ezt kéne megbeszélned vele.
2010. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 éves nő vagyok, és én is szeretem a számítógépes játékokat (sőt, részben ezek miatt kezdtem informatikát tanulni, és mikor még nem fordították le magyarra, többet tanultam angolul ezekből, mint a suliban). Jó, függő azért nem vagyok, de nem a játék a hibás, amiért te nem tudod elcsavarni a párod fejét.

Dolgozik a párod? Esetleg elfárad a munkában annyira, hogy először inkább játszani ül le, mint dolgozzon, amikor hazaér? Apám első dolga pl. miután hazaér a munkából, hogy egy tányér kajával leül nézni a tévét, aztán amikor már pihent, elmosogat, vasal...

2010. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is vmi hasonlót kérdeztem egyik nap.

Kórosan infantilis a tiéd is.

Az enyém 38 éves és még mindig van kedve hozzá, a gyereket meg unja.

Lehet, hogy megkérdezek egy pszichológust, ha többet tudok, újra írok.

2010. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

Jó, függő azért nem vagyok, de nem a játék a hibás, amiért te nem tudod elcsavarni a párod fejét.


-ra válasz.


Nyugodtan szexelhetsz vele minden este, akkor is játszani fog, értsd meg. Ez egy mánia, mint a kártyázás vagy a cigi.

2010. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!