Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjemnek van egy kis...

Ha a férjemnek van egy kis szabadideje számítógépes játékokkal játszik. Más nem érdekli. Nálatok ez hogy van? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Életkorotok jó lenne. Férjem már 38 én 36 vagyok.
2010. aug. 6. 15:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát, lehet, hogy ez a hobbija, bár meglehetősen egészségtelen hosszútávon. Azt ajánlom vegyél neki egy horgászbotot :) A természetbeli és közösen végezhető hobbik sokkal jobbak. Vagy menjetek el úszni és ha nem megy fenyítsd be, hogy nem főzöl, akkor csak elmegy veled :) 21/N
2010. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Lehet nála ez a kikapcsolódás. De mondjuk nekem már túl sok lenne! Beszéld meg vele .. de én nem hagynám rá!
2010. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is nagy kocka vagyok :D wowozok és ott mindegyik klánban csak nagyobb emberek játszanak , felnőttek... 18 éves kortól 50 éves-ig is :D szóval ne aggódj.. ha élvezi hadd csinálja, csak ne menjen a család rovására
2010. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
34%
Inkább nőzzön vagy kocsmába járjon le haverokkal? Ezen érdemes elgondolkoznod!
2010. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is 38 vagyok, pasas és netfüggő. A játékok abszolút nem, de a böngészés, az új infók felkutatása érdekelnek.

Ha a párom itthon van, akkor is lógok a neten, de ettől még teljes életet élünk. El is járunk épp annyit, mint amikor nem volt netem, segítek is mindenben stb stb.

Mondjuk engem más is érdekel, de tényleg sokat netezem, de nem a kapcsolatunk rovására. A Te párod, lehet hogy kissé infantilis.

Én nem azt a modellt követném, amit majd mindenki beír ide, hogy "üljetek le beszéld meg vele, hogy ez így nem mehet tovább" meg "zsarold válással, ha nem enyhíti a függőségét" stb stb. Lárifári, sztereotípia.

Ha egy párkapcsolatban felüti fejét az unalom és a pótcselekvés, ott mindenki hibás!

Tégy érte, hogy ne legyen unalmas az élet, hogy a párod csak a gép előtt eressze el magát. Csempéssz be minél több érdekes programot. Hívj ismerősöket. Hívd el moziba, színházba, cipeld magaddal vásárolni stb stb. Dobj fel időnként egy érdekes beszélgetési témát. Vegyél vagy kölcsönözz DVD-ket és nézzétek meg együtt. Így a pasid nem fogja csak a géppel elviselhetőnek és unalmasnak tartani a kapcsolatotokat. (Nem azt mondom, hogy Te vagy a hibás, mert egy tulok, ha tényleg csak az érdekli, de legyél Te az okosabb, aki kizökkenti őt ebből) Sok sikert!

2010. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális dolog hogy ahelyett hogy veled lenne a gépet nyomja!!

Jesszus és az előttem válaszolóknak ez normális!!!

2010. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Ha háború lenne, csatákban lennénk, ha pedig gazdagok, akkor rallyznánk.

Ilyenek vagyunk mi férfiak.

Csak van aki ezt nem meri bevállalni. Néha én sem a békesség kedvéért. :-)

2010. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én 30 éves nő vagyok, a párommal mindkettőnk hobbija a számitógépes játékok: igy nemhogy elválasztanának, hanem közös élmény, közös érdeklődési kör. Szóval ilyen irányban is meg lehet oldani :)
2010. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42 vagyok, most már nem érdekel annyira a játék, de pár éve én is lenyomtam alvás nélkül 2 napot. Lehet, majd ő is kinövi.
2010. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Az én férjem is szeret számítógépes játékokkal játszani, de engem nem zavar. Elvégre is a szabadidejében azt csinál amit csak akar.

Neked mennyivel lenne jobb, ha a számítógépes játékok helyett mondjuk horgászna? Akkor meg biztosan abba kötnél bele.

Te mit csinálsz a szabadidődben? Neked van hobbid? Nem lehet, hogy csak zavar, hogy ő jól szórakozik, miközben te unatkozol?


24/N, 28/F

2010. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!