Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj az, ha elvárom a családtag...

Baj az, ha elvárom a családtagjaimtól, hogy kopogjanak, mielőtt bejönnek a szobámba? Nálatok kopognak?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. A szüleim és a tesóm, ha akarnak valamit, mindig kopogás nélkül bejönnek a szobámba. Megkértem anyát, hogy legyen szíves kopogni, mielőtt benyit, erre azt felelte, hogy minek, nem irodában vagyok, hanem csak a szobámban. Mondtam, hogy talán megzavarhat valamiben, öltözködöm stb. Erre azzal volt, hogy ne csináljak olyat, amiben ciki lenne megzavarni. Bezárkózni nem tudok, mert nincs kulcs a szobámhoz. Annyira nagy baj, hogy elvárnám, hogy kopogjanak?
2010. aug. 11. 21:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem szülem alapból nemjárnak be a szobámban. Anya ha mondani akar valamit csak szimplán megáll az ajtó előtt és mondja, és ha nem nyitom ki az ajtót akkor ő nem nyitja ki. Nem tudom hogy sikerült ezt elérnem:D mert soohasem mondtam hogy nem jöhetnek be, vagy kopogjanak. Egyszerűen ilyenek. 16L
2010. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem fura,mindenkinek joga van egy kis egyedülléthez,privát szférára.Ezt tiszteletben kellene tartaniuk,főleg,hogy már nagy lány vagy.Ha nem fogják fel,akkor ronts be nyugodtan te is hozzájuk kopogás nélkül és majd rá jönnek,mennyire zavaró tud lenni.Amúgy meg csak azt tudom ezenkívül mondani,amit fentebb is írtak.Próbálj találni egy kulcsot,ami jó az ajtódba vagy új zár.
2010. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 nyuxipok ***** válasza:
100%
En elvarom,hogy kopogjanak,de van,hogy nem kopognak csak szolnak,hogy:"jovok".Amikor apukamnal laktam akkor ott mindig kopogtak.
2010. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiútesód van, légy meztelen a szobádban.
2010. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

tolós kis zárat szerelj fel belülre, és akkor nem tudnak bemenni.

[link]



ilyenre gondoltam

2010. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
vagy szög a falba és arra egy gatyagumi amit a kilincshez kötsz. akkor sem tudnak bemenni.
2010. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is gyorsan meg fogsz tanulni zárat szerelni. :-D
2010. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy szék az ajtó elé pl.
2010. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
vagy az ajtófélfába beversz egy szöget, amit utána ráhajtasz az ajtóra így tudod tolni, vagyis ide-oda tologálni, ha valaki be akar jönni
2010. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagyok, nálunk se kopognak. Ez nem lenne nagy baj ha nem törnék rám ugy az ajtot hogy halálra ilyedek.Eddig nem tudtam mit kezdeni vele. Akkor kopognak ha zárva az ajto és nem tudnak bejönni. Én sem értem miért nagy elvárás...
2010. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!