Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj az, ha elvárom a családtag...

Baj az, ha elvárom a családtagjaimtól, hogy kopogjanak, mielőtt bejönnek a szobámba? Nálatok kopognak?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. A szüleim és a tesóm, ha akarnak valamit, mindig kopogás nélkül bejönnek a szobámba. Megkértem anyát, hogy legyen szíves kopogni, mielőtt benyit, erre azt felelte, hogy minek, nem irodában vagyok, hanem csak a szobámban. Mondtam, hogy talán megzavarhat valamiben, öltözködöm stb. Erre azzal volt, hogy ne csináljak olyat, amiben ciki lenne megzavarni. Bezárkózni nem tudok, mert nincs kulcs a szobámhoz. Annyira nagy baj, hogy elvárnám, hogy kopogjanak?
2010. aug. 11. 21:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú ha zárat kell csinálni kényszerből,mert annyira se tisztelnek hogy kopgjanak,vagy megkérdeznék hogy bejöhetnek- e.
2010. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem hogyha csak úgy berontanak. Olyan mintha le akarnának buktatni, hogy hátha rajtakapnak "valamin". De én is hiába mondom hogy kopogjanak, nem kopognak.
2010. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
nálam igen már vagy 5 éve 11/L
2010. aug. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Sajnos az én szobám az "átjáróház" a konyhába, ez a legmelegebb szoba, ezért vagyok itt, és az ajtók csak behajthatók, mert vezetékek tekeregnek mindenfele. Apám nem kopog, mert ugye így pláne nem tudok olyat csinálni, ami ciki lenne, max. ha tudja, hogy készülök, akkor szól, hogy jöhetek? (anyám már nem él, de vele is így volt).

Valahol rossz, hogy éjjel-nappal itt megy át fater, ha menni akar a szobájába, de megszokás kérdése.


Pároméknál meg megy a kopogás. Öccse egyszer nem kopogott, akkor még nem volt rászoktatva, hát 18 karikás jelenet után megtanulta az illemet. :D (életünkben először felejtettük el kulcsra zárni az ajtót)

20/L

2010. aug. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz, ha családtagoknak kopogni kell a szobaajtón. (Wc, mosdó természetesen más.)

Mellesleg miért baj, ha egy anya meglátja a lányát öltözködés közben?

2010. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"Szerintem gáz, ha családtagoknak kopogni kell a szobaajtón. (Wc, mosdó természetesen más.)

Mellesleg miért baj, ha egy anya meglátja a lányát öltözködés közben?"


Szerintem meg egyáltalán nem gáz, sőt! Teljesen normális elvárás. Bármi olyat csinálhat, ami nem tartozik a szüleire, testvérére, akárkire... És nem kell valami extra perverz dologra gondolni. Mindenkinek kell a magánszféra, amibe nem lehet, csak úgy belerobbanni.

2010. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

" Mellesleg miért baj, ha egy anya meglátja a lányát öltözködés közben?"

nekem pl baj, mert szégyenlős vagyok, és mert nem a fiúm hogy nézegessen...

másrészt én háttal ülök az ajtónak a monitor előtt és ha szerkesztek anyira belemerülök hogy szinte inkfartust kapok ha csak úgy berontanak...tökjó a szüleim fognak sírbavinni :D

2010. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!