Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a szerepen ebben a történet...

Mi a szerepen ebben a történetben? Miért én vagyok a bűnbak?

Figyelt kérdés

Szóval, egy barátnőm és egy férfi ismerősöm kavartak egy ideig, nem védekeztek, a lány teherbe esett, és megszülte a gyereket. (Kicsúszott a 12 hétből).

A barátnőm próbálta keresni a férfit, az nem reagált az sms-ekre sem a hívásokra.

Megkértem a férfit, hogy egyszer hallgassa meg a barátnőmet, mert ennyit megtehet érte.

Találkoztak, beszélgettek. A barátnőm mondta neki, hogy elindítja az apasági pert (mert a férfi nem ismeri el hogy az övé), kivéve ha meg tudják beszélni.

A férfi kért gondolkodási időt. Eltelt egy hónap, a férfi nem kereste a barátnőmet, így ő elindította a pert.


Most én vagyok a sz.rkeverő, mert ha én nem uszítom a barátnőmet, nem indítja el a pert. (A férfi ezt terjeszti)

Mondtam neki, hogyha nem ismerném mind a kettőjüket, attól még a barátnőm ugyanúgy megtette volna ezeket a lépéseket. Ez nem olyan dolog amiről le lehet beszélni, vagy amire rá lehet beszélni az embert. Nem?


2010. aug. 12. 09:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A barátnőm kisfia 6 hónapos.
2010. aug. 12. 09:31
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ez a megfelelő jogi eljárás. ebben az esetben más lehetőség nincs is igazán.
2010. aug. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Na ne már...A Gyereket törvény segíti abban, hogy apja legyen, aki részt vesz az életében, ha nem is aktívan, de min. pénzbeli támogatással.

Akkor mindenki mondhatja, aki elvált és gyerektartást kér, hogy "á, nem nem nekem jutott eszembe, a szomszéd Mariska néni mondta, hogy azért jó lenne...." Röhej.

Ne érezd magad kellemetlenül! Az apja és fizetnie kell utána.

2010. aug. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A férfi mostani barátnője (meg az egész banda) most utál, és persze mindenkinek elmondják, hogy én kavarom a sz.rt a pasijának...

:/

2010. aug. 12. 09:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
*ill. természetesen nem csak azokra értem, akik elváltak, hanem minden esetre, amikor bizonyítható az apaság, de már nem élnek együtt a szülők.
2010. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

te nem az a csaj vagy, aki odaadta a pasi adatait a barátnőjének?


amúgy meg nem mindegy, mit terjesztenek? nem te dugtad meg a pasi helyett a csajt, igaz? akkor ki a felelős?

2010. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miután a barátnőm mondta a férfinek, hogy ha nem egyeznek meg, elindítja az apasági pert, mondtam neki (a férfinek) , hogyha megtudnak egyezni, egy esetleges vizsgálat 60 E-ért letudható, de ha a pert a barátnőm nyeri, akkor a férfire hárulnak a perköltségek. Ami több lesz mint 60 E.
2010. aug. 12. 09:41
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Te kavarod a sz*rt?Én megkérdezném a pasit,hogy bocs hasver,de ki is volt az,aki nem vigyázott a f*rkára?
2010. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A nevén kívül semmilyen adatot nem tudok a pasiról.
2010. aug. 12. 09:42
 10/13 anonim ***** válasza:
*haver
2010. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!