Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy ha...

Előfordult már, hogy ha megsértettél valakit a családodban, akkor nem érdekelte őt az, ha egész nap nem eszel és nem is szólnak hozzád?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 15:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
83%
Játszmázol. Megsérted, aztán mikor már fáj neki, akkor elvárod, hogy kinyalja a sgged, és etessen. Hogy te vagy akkor is a királylány, miután letapostad őt. Szerintem 18 éves korodban úgy kitesz az öreglány, hogy majd csak nézel, ha ezekkel szórakoztatod.
2020. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem mész te januárban sehova, pont le lesznek zárva az európai országok, úgyhogy kövesd meg a nagyit, aki etet, mert még rá leszel szorulva.
2020. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
79%
Miért kéne érdekelnie hogy eszel-e? Ha a társasága nem kell ne kelljen az ennivalója se. Én innentől csak magamra főznék a nagyid helyében míg nem sikerül megszabadulnom tőled.
2020. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
86%
18 éves vagy, miért érdekelne bárkit, hogy mit ettél aznap? :D Sértődéstől, konfiktustól függetlenül, ha 8 lennél még talán, de 18? Jó vicc :D
2020. dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
78%
Bárki járhat terapeutához..én is járhatnék mert el van törve a hajam..az a te bajod hogy hozzá vagy szokva hogy ki van nyalva a feneked. És nem, nem vagyok idős, 22 éves vagyok.
2020. dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
77%
Szegény nagyi!
2020. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Szerintem ülj mellé, öleld át, kérj bocsánatot és mondd neki,hogy szereted. Hidd el, minden bajodat megbeszélheted vele, a kapcsolatotok is másként fog alakulni. Szorítok neked, hajrá! :)
2020. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
77%

Szóval "megkéred" hogy ne szóljon hozzád, és kiakadsz rajta, hogy ezt megteszi....


Fuk logic


Amúgy nem gondolod hogy ideje taktikát váltani?


"Anya (vagy akárki) figyelj nagyon magam alatt vagyok jó lenne ha valaki meghallgatna. Beszélnél velem?"


Ennyi.

2020. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
10%

Aki depis arra sajnos rá kell szólni, hogy egyen.

Ha azt mondja,hagyj békén,ne szólj hozzám, akkor sem szabad békén hagyni.Addig kell neki mondani, hogy egyen amíg meg nem teszi.

Sajnos én sem tudtam, hogy egy depissel így kell bánni.

2020. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#29.

Nekem mániás depresszióm van.

Amikor előjön a depresszióm, egész nap, megállás nélkül eszek bánatomban, inkább el kellene rejteni az ételt előlem.


Egyébként én nagyon nem venném jó néven, ha valaki lesegetné, hogy eszek-e vagy sem.

Senkinek semmi köze hozzá, szerencsére nekem soha nem figyelték a szüleim, hogy tömöm-e a fejem.

18 évesen meg már felnőtt emberről van szó, nincs szüksége arra, hogy etessék.


Nálunk sosem volt olyan, hogy egymást figyelgettük volna a családban, ha pedig összevesztünk, soha nem szóltunk egymáshoz.

2021. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!