Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy ha...

Előfordult már, hogy ha megsértettél valakit a családodban, akkor nem érdekelte őt az, ha egész nap nem eszel és nem is szólnak hozzád?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 15:11
A kérdező szavazást indított:
Előfordult
Nem. Mindig foglalkoztak velem.
61 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy?
2020. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

18. Tegnap megkértem egy családtagom arra, hogy ne kommunikáljon velem, mert ezekben a hónapokban durván elfogott a depresszió (vagy mindenki nevezze, aminek akarja).

Szóval, amikor valamiért duzzog (ebben az esetben a nagyim, mert még vele maradtam a házban), akkor egyáltalán nem foglalkozik velem. Őszintén szólva SOHA nem foglalkozik velem, de ilyenkor pedig passzív agresszív velem. Rá sem ismerek. Hozzá sem lehet szólni. Azt reméltem, hogy segít kilábalni a szomorúságomból, ha elzárkózom mindenkitől, mert jól tudja, hogy mennyi minden baj összejött fél év alatt. (nem a vírus járvány)

Nagyon furán fogalmazhatok most, bocsi. Azt még hozzáteszem, hogy anyum évek óta külföldön dolgozik és már hónapok óta nem akarja látni a pofám. Nem érdeklek én már senkit.

2020. dec. 14. 15:28
 3/30 Metionin ***** válasza:
83%
Anyám folyamatosan csinálta :D
2020. dec. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
44%
Szeretethiányod van így Karácsony táján, de lehet a nagyidnak is. Ne duzzogjatok már, kezdeményezz Te! :)
2020. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ez nem a karácsony miatt van. Kiskorom óta ilyen(ek) velem. Én kezdeményeztem, de nem is köszönt vissza nekem.
2020. dec. 14. 15:33
 6/30 anonim ***** válasza:
46%

Lehet unja a hisztit

Biztos jó buli neki is kamasz gyereket nevelni öregségére...

Inkább szeretgesd meg.

Mit nyavajogsz? Nem vagy 13 éves

18 évesen egyedül éltem mert a szülők elhagytak, suli mellett éjjel nappal dolgoztam. Inkább becsüld azt amid és akid van

28/N

2020. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Én is költözőben vagyok különben.


Igen, nekem kell elnézést kérnem tőle, hogy anyám leterhelte velem. :)

Nem nyavajgok csak feltettem egy kérdést, hogy kinél hogyan működnek a dolgok. A hiszti jelentését a te esetedben is megcáfolnám, mivel egyáltalán nem ismered a személyiségem.

2020. dec. 14. 15:44
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Bocs, de az nem lehet, hogy a nagymama éppen a te kérésedet tartja tiszteletben ezzel?

"megkértem egy családtagom arra, hogy ne kommunikáljon velem"

"Hozzá sem lehet szólni."

2020. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ez lehetséges is, viszont ha egy nap nem ettem, akkor mindig rám szólt. De ez egy példa, mert kíváncsi vagyok, hogy másoknál hogyan működik.
2020. dec. 14. 15:47
 10/30 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen mindegy hogy nem a te hibád hogy anyád lerakott nála.... Ez tény

Attól még nem jelenti azt hogy neki ez könnyű.

Ez már nem az ő feladata lenne mégis ő birkózik meg ezzel nyilván mert szeret....

Szóval gondolkozz el kicsit.

Vagy akkor miért nem költözöl ki külföldre édesanyádhoz?

35/F

2020. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!