Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 (5) Éves unokaőccsém Va...

Van 1 (5) Éves unokaőccsém Van 1 (9) Éves unokahugom Van 1 (1) Éves unokaőccsém Nem nagyon foglalkoznak a 16 nem is tudom nagybátyjukkal?

Figyelt kérdés

Átmegyek látógatoba

Nem beszélnek velem

Nem vesznek észre

És ez engem nagyon bánt :(

Nem vesztünk össze meg semmj

Csak ugy

Levegőnek nézznek

Nem szólnak hozzám.


2020. dec. 18. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

9 éves, 5 éves és 1 éves?!

Már megbocsáss, neked kell velük foglalkoznod, nem nekik veled.

Játssz velük, beszélgess velük.

2020. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kisgyerekek még, most sokkal "érdekesebb" dolgok vannak az életükben mint egy 16 évs nagybácsi
2020. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
neked kéne odamenned hozzájuk, te vagy az idősebb, neked kell nyitnod a fiatalabb felé.
2020. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Milyen szép kis verset írtál.


Amúgy pontosan hogy kéne veled foglalkoznia egy 1 éves kisgyereknek? Vigyél nekik valami érdekes játékot, ami leköthet egy 5 vagy 9 évest, foglalkozz velük, mutass nekik érdekes dolgokat. Egy idő után megszeretnek és megbíznak benned, de ehhez az kell, hogy sokat találkozz és foglalkozz velük.

2020. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden szót, amit rövid magánhangzóval kellene írni, hosszúval írsz, amit meg hosszúval kéne, azt röviddel írod. Esküszöm, egy kibsztt zseni vagy.
2020. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Fuhh elfáradtam, mire megértettem a kis irományod.
2020. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell feléjük nyitnod. Játssz velük. Nem tudom, milyen gyakran mész, de ha nem túl gyakran, akkor vigyél valamit. Pl. matrica, gyümölcs, csoki.
2020. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Van egy olyan érzésem, hogy a kérdező a szülőkre gondol. Bár nem értem, hogy várja el 16 évesen, hogy vele foglalkozzanak, mikor ott vannak a pici gyerekek. Nálunk is előfordult már, hogy a váratlanul jött vendéggel nem tudtam annyit foglalkozni, mert nekünk is vannak kisgyerekeink.
2020. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
közöttünk is ennyi van az uncsikkal, de ha nem fektetsz semmi energiát a kapcsolatotokba, mit vársz? és igen, neked kell vezetned, te vagy az idősebb. neked kell tanítanod.
2020. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Te kisegítő sulis vagy?
2020. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!